Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátomon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomon észreveszem, hogy hazudik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki! Az a legtisztább.

Tudasd vele, hogy TUDOD, hogy hazudik, és ne csinálja, mert nagyon nem éri meg...

2011. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
segíts már légyszi hogy hogy legyek egy kicsit magabisztosabb? és hogy tényleg elgondolkozzon
2011. márc. 18. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát pasiból van és ha közlöd vele,hogy tudod hogy hazudik akkor addig fogja csűrni csavarni a dolgokat hogy majd még te fogod szarul érezni magad ,hogy meggyanúsítottad :D jaaj ehhez de értenek!! Attól függ miben hazudik amúgy. Szerintem próbálj bizonyítékot szerezni és utána kérdezz csak rá,hogy mi az oka a hazugságnak.
2011. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem komoly a dolog . de az a baj hogy még csak hete járunk és már ezt csinálja .azért szeretnék valami hatásos mondatot hogy ne szokjon rá arra hogy hazudozik
2011. márc. 18. 20:29
 5/10 A kérdező kommentje:
javítok 1 hete járunk és ráadásul még a kezdet is kacifántos nem tudom hogy mi lenne a helyes lépés a helyzetemben tanácstalan vagyok.
2011. márc. 18. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyi! Fő az őszinteség. Pláne így a kapcsolat elején.


Még most beszéld meg vele, hogy nagyon bánt téged, hogy hazudik neked, és az őszinteség egy jó kapcsolat alapja. Szóval, ha nem méltóztatik őszinte lenni veled, akkor le is út, fel is út.


De ez persze terád is ugyanúgy vonatkozik!


És, értem én, hogy szereted/vonzódsz hozzá, de hidd el, hogy sok-sok gyötrelemtől, sírástól és keserűségtől óvod meg magad, ha még MOST kilépsz az egészből, ha úgy érzed, hogy nem őszinte.

Vagy, ha nem is most, de záros határidőn belül.

2011. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
te mit tennél ha barátod azt mondaná neked hogy azért nem tud a pettingelésnél tovább menni mert még mindig olyan neki mint ha megcsalná már 3 hónapja vannak külön és azt kéri tőlem hogy segítsek neki elfelejteni mert neki az a nő már nemkel csak engem akar és belém akar szeretni EZÉRT VAGYOK TANÁCSTALAN
2011. márc. 18. 20:39
 8/10 A kérdező kommentje:
MINT HA MEGCSALNÁ A VÓLT BARÁTNŐJÉT BOCSIKA
2011. márc. 18. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:

jáj, az ilyen pasit hagyni kell a francba!!!!!!!!!44

téged akar szeretni, de ott a volt csaj, akit úgy érzi megcsal??? ez nem jön össze!

hagyd ott a francba, mielőtt jobban megbánt!!!!!!!!!!

mert meg fog, ha hagyod magad!!!!!!!!!!!!

tapasztalat!

25/L

2011. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne légy pótlék, keress valakit, aki máris szeret.
2011. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!