Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez, és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez, és miért érzem magam furán, mikor végre érzem a barátomon hogy szeret?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés fog el, mintha fullasztana, vagy sok lenne a szeretete. Bonyolult egy érzés, de megpróbálom szavakba önteni, és magyarázni.

Lehetséges, hogy amiatt érzek így, mert sok visszautasítást kaptam, nem éreztem rajta h szeret, és kicsit kiábrándított.

Úgy éreztem, h nem akarok nagyot koppanni, ha szakításra kerül a sor, ezért megpróbáltam érzéketlen lenni vele, és haragot ébresztettem magamban, hogy úgysem szeret, én miért szeressem..kerestem benne a hibákat, hogy ha majd nem lesz velem, ne szenvedjek annyit. Egyszer már szakítottunk, és nagyon nagyon rossz volt, felakartam magam készíteni rá..most meg váratlan fordulat.



annyira szeretem itt legbelül..de felüluralkodik a bizalmatlanság meg a harag érzése, h mivan ha csak átmeneti dolog, és megint csak "vagyunk"


2010. máj. 8. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod, ha leülsz és rendbe teszed magad...
2010. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igaz.. vagy majd egy pszichológus helyretesz :D már el is múlt az érzés..lehet amjd ha a barátommal elszek megint,a kk előtör
2010. máj. 8. 20:03
 3/5 Mendus ***** válasza:

Szia, én is voltam már párszor így! :S

Aztán elgondolkodtam rajta, és úgy voltam vele, hogyha szakítunk akkor sincs semmi, ez van, tovább kell lépni, legalább egy tapasztalattal több =)

Szerintem ha ezt érzed mikor vele vagy, kicsit gondolkozz el, élj annak a pillanatnak amikor ölelget, szeretget! Ne gondolj negatív dologra, és te is ölelgesd, ne hagyd magad "kihűlni" ne legyél frigid! =)

Én nekem muszály volt ezen elgondolkodnom, már csak azért is mert pszichológus szeretnék lenni, ha úgy gondolod, valamennyit segítettem, akkor írj privi e-mailt, és segítek bármiben!!!!!!!!!

Pusz 18/lány

2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is pszichológus szeretnék lenni:D:D:D

csakhát..ahhoz sokat kell tanulni....

2010. máj. 9. 16:16
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és én is 18 vagyok
2010. máj. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!