Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan hódítottátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan hódítottátok vissza a barátotokat szakítás után? Esetleg Fiúk, titeket hogyan hódított vissza a volt barátnő? Minnél több tippet szeretnék!

Figyelt kérdés

8 hónap után szakitott velem a barátom. Mert eléggé össze vesztünk, állítása szerint, már nem szeret. Amióta utoljára vesztünk össze. Ha így is van. mégis hogyan hódíthatnám őt vissza? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mióta nem szeretett meg hogy felejtsem el! Hanem a kérdésemre szeretnék normális választ kapni! Amúgy a horoszkópja ugyan azt írta le, ami most kettönk között zajlik, és írta még, hogy pár hét múlva lehet békülni fogunk. szóval lányok ti hogyan hodítottátok vissza volt kedveseteket? és fiúk titeket hogyan hodított vissza az ex nő?

én 16 éves lány vagyok. ő meg 21 éves fiú


2010. ápr. 20. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

nem azért, de ha te 16 vagy, ő meg 21, ennyire ne lepődj meg, mert elég komoly korkülönbség sztem és kevés ilyen kapcsolat tart nagyon hosszú ideig


ja és a horoszkópban ne higgy ilyen erősen :P

2010. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

tudom h a kérdésre nem adtam választ de nem tudok segíteni benne... szerintem ha már nem szeret, keress mást...

(lehet lepontozni, már ha van ok rá)

2010. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kor egyáltalán nem számít egy szerelemben!

Az, hogy most egyből más fiút keresek, az NEM megoldás. Így csak magam alázom meg. Nem vagyok az a típus, aki szakítás után 1 hónapra már mással jár együtt. Szerintem ez kicsit szánalmas.

Ilyen hamar nem lehet túllépni egy kapcsolatot, aki megkérte a kezem, azon főleg nem könnyű túllépni.

És segítséget kértem, nem pedig kioktatást.. meg, hogy keressek mást.

légyszíves VÁLASZOLJATOK MÁR A KÉRDÉSEMRE < NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁRNÉK!! Előre is köszönöm.

2010. ápr. 20. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ha 8 honapig együtt voltatok akk bejöttél neki. Szal sztem csin azt h pucsítazs neki meg a melleddel játszol:) (ha ez eddig bejött neki biztos h ezután is jo lesz)
2010. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem úgy kell valakit meghódítani, illetve visszahódítani, hogy pucsítgatok Neki meg hogy a mellemmel játszak vagy bármi ilyesmi! Nem tudom mért nem lehet értelmes választ írni.

Anyád a terhes.

2010. ápr. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!