Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodom rengetegszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Miért álmodom rengetegszer azt, hogy a barátom megcsal és látom, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt és úgy 4-4,5 hónapja élünk együtt itt a szüleimnél. Mindig álmodtam ilyet róla de csak elvétve. Mostanság szinte minden álmom erről szól,hogy megcsal és ott vagyok vele egy szobában.Nagyon kellemetlen. Anyut is kérdeztem mitől lehet ez azt mondta féltékeny vagyok és ne gondolkozzam ezen ennyit mert még beteljesül... 17 éves lány vagyok.
2008. okt. 1. 07:23
 1/5 anonim válasza:
76%
Első hozzászólóként megjegyzem, elég korainak tartom az összeköltözést. Másodsorban tudatod alatt nem érzed magad elég jónak a barátodhoz, pedig ha nem ad rá okot, semmi okod a féltékenykedésre. Az álom, pedig a gondolataid képet öltött mása, tehát ha nem ilyenen jár az eszed, biztos nem fogsz ilyeneket álmodni. Félted a barátodat, hogy bárki elveheti Tőled...ez természetes. Ha egyébként is féltékeny típus vagy, akkor könnyen elmarhatod magad mellől. Tanács ilyen esetben szakembertől kérhető, ha nem múlik el egy idő után. De az álom miatt semmiképp sem a barátodat kell elővenned mint "gyanúsítottat".
2008. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

szerinmtem szimplán zt álmodod meg amitől félsz,az ilyent hivják rémálomnak.hagyd az álmaidat,ne tulajdonits nekuk ekkora jelentőséget,élj a valóságban és gondolj arrahogy bizhatsz barátodban mert nem csal meg..

(és én is egyetértek az előző válaszolóval..szerintem is kicsit korai az összeköltözés....)

2008. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
87%

Azért álmodsz róla ennyit mert mindig ez jár az eszedbe,nagyon féltékeny vagy!Ne gondolj ilyenekre!

Az összeköltözés sztem nem korai,ha úgy érzitek h megértetek rá?!:)

Egy jóbarátom is épp a napokban vett házat és költöznek össze pedig csak 4 hónapja vannak eggyütt a párjával!:)

2008. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy egyedül,én is szoktam erről álmodni.:)Ez a féltékenységtől van és mert félsz attól,hogy nem vagy elég "jó" neki,ugy szexben ugy külsőleg.De ezen felesleges gondolkodni csak saját magadat idegesíted vele.Az összeköltözés meg a ti dolgotok senkinek sincs beleszólása.Esetleg szülőknek:)
2008. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy nagyon szereted a barátodat és féltékeny vagy.Félsz hogy megcsal téged és ezért vannak rémálmaid.Velem is volt már csomószor ilyen visszatérő rémálmaim hogy a barátom megcsal mindig más nővel nagyon rossz volt :S Sanjon pár hónappal később bekövetkezett amitől tényleg féltem.Megcsalt és nemis akármilyen lánnyal.Hanem a város k*rvájával aki már a fél várost ágyba vitte :(

Vele be is fejeztem a kapcsolatot és most jelenleg boldog vagyok egy másik fiú mellett aki nagyon kedves és aranyos :)

2008. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!