Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes még probálkozni nála? Vagy hagyjam hogy ő jelentkezzen, hátha rájön hgoy mégis szeret, hiányzok neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mult hét pénteken szakitottunk, azt mondta hogy már nem szeret,és csak megszokásbol volt velem az utobbi pár hétben. 5hónapig voltunk eggyütt , és előtte minden ok volt, nagyon nagy volt a szerelem is, csak hát utánna iskola... kevesebb találkozás,kevesebb program. Az utobbi hetekben nemis nagoyn mentünk sehova mert sok gond szakadt a nyakunkba.

Én viszont még mindig nagyon szeretem és visszaakarom szerezni. Érdemes még probálkozni nála? Vagy hagyjam hogy ő jelentkezzen, hátha rájön hgoy mégis szeret, hiányzok neki? Ő elég bizonytalan tipusu csaj, nehezen jut döntésre. (17éves srác)


2008. szept. 30. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tom azóta láttad e beszéltél vele, de szerintem mg pár napot várj és hétvége körül megpróbálhatod felkeresni, ha még nem beszéltetek azóta nagyon, és egyszerűen csak beszélgess vele, én mindenképp megpróbálnám, mert nem vesztesz vele, csak látni fogja, h kitartasz és biztos elgondolkozik. nekem jól esne
2008. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálozz még,nincs mit veszits vele csak ne rogtön,várj pár napot hogy ő is tudjon gondolkodni még.ha szereted akkor harcolj érte és mondd meg neki is hogy szereted és te még szeretnéd megpróbálni,lehet hogy ha észreveszi hogy mennyire szereted őt visszamegy hozzád!
2008. okt. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez történt!

Mi 9 hónapig voltunk együtt, kezdődött a suli és hirtelen bejelentette, hogy nem szeret. Hiába pedáloztam, udvaroltam, akkor sem kellettem neki. Pár hét után meguntam és megmondtam neki a magamét rendesen(csak keményen:)) és elküldtem őt. Egyből rájött, hogy mégis szeret, és most ő próbál meg visszahódítani engem.

Azt tanácsolom tedd te is ugyanezt. Majd rájön hogy mit is akar. 5 hónap alatt nincs összeszokás...Ijeszd meg, hogy rádöbbenjen, nem leszel mindig ott neki. Ha akar valamit tegyen is érte. Nekem bevált :)

2008. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van értelme küzdenem érte ha azt mondja már nem szeret?
2008. okt. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!