Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy végre lépjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre lépjen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki belémszeretett(fiú) és én is nagyon beléestem, de nem akarja hogy összejöjjünk, mert szerinte nem működne, mert osztálytásak vagyunk... Két hete azt mondta, hogy bejövök neki nagyon és én is mondtam neki, de ő azzal zárta le ezt az egészet, hogy ez csak egy fellángolás, ami egy hét múlva úgyis elmúlik. De nem múlott el, ha rámnéz, vagy ha beszélünk vagy csak egymásra téved a tekintetünk, már érezni hogy vibrál a levegő.
2008. szept. 30. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmem osztálytársam volt.

Ma sem felejtettem még el.

2008. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem az első. Középiskolások vagyunk.
2008. szept. 30. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapd el, és smárold le, de rendesen. Aztán majd rájön, hogy nem tud olyan könnyen lemondani rólad. Szarni bele, hogy osztálytársak vagytok, ÉS?? Kit zavar?
2008. okt. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig zon a véleményen voltam hogy osztálytársak között nem lehet valami jó kapcsolatm..de rájöttem hogy enm igy van....ha még beszélgettek hozd fel ezt a témát biztos hogy nem fog megsértődni miatta....

mondd meg neki hogy nincs semmi azzal hogy osztálytársak vagytok sőt még jó is mert igy többet tudtok találkozni...beszlgess el vbele ilyen dolgokról hátha ős is rájön hogy igazad van...

sok sikert!:)

2008. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!