Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincsenek olyan fiúk, akikben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek olyan fiúk, akikben egyesül ez a két típus/szemlélet?

Figyelt kérdés
A bajom a következő... Két féle fiú-típussal találkoztam eddig. Az egyik az, aki nagyon él, kiélvezi az életet, bulizik, szórakozik, többek között a lányokkal is. A másik típus, aki rendes a lányokkal, de nem nagyon mozdul ki otthonról, még a barátaival sem. Sajnálom, és rossz kimondani, de ezek a srácok számomra semmilyen izgalmat nem tartogatnak. Nincs olyan srác ebben a fránya városban, aki ugyan szerethető, de szereti a kalandokat is?
2010. ápr. 19. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pardon, ...."nem a pénzre megy" :) Elfelejtettem leírni :)
2010. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

21 37 ezert nincsen neked baratnod,egy unalmas fa sz vagy,szorakozd verd at oket eld az eleted,komolyan na te most miert elsz?


clyde

2010. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát,rám semmi nem illik az említettekből...

Bár hozzáteszem,hogy én rohadtúl lesz*rom már az embereket..,nem is foglalkozom a lányokkal..(nem vagyok b*zi)

Nem ilyen mai "menőgyerek" vagyok...

Kicsinál(t) a sok hülyeség...a divat..a sok kamu..a sok átbaszás..stbstb

ezzvann...20/F

2010. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

21 41 te probalkoztal egy par nonel,leraztak mert unalmas voltal,es azt mondod szar az elet,meg hogy te bla bla bla marhasagok,en sem vagyok meno gyerek,de elem az eletem,szorakozas,kirandulas meg minden,szeretek meglepeteseket okozni a baratnomnek,eppen ezert van velem,mert bolond vagyok es kiszamithatatlan.


clyde

2010. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
clyde ezzel mi a baj, ha nem vok paraszt a csajokkal?
2010. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Clyde-nak, ebben mi az átverés??? Magadból indulsz ki mi? Miért szórakozok én velük? Hülye vagy. Meg sem indokolod !
2010. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez a clyde gyerek kicsináál...

Ember nem csak te vagy a világon...

Minden ember más...

Ne írd má le az embereket 4 sorból hogy ki milyen...

2010. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

de tobbol nem tudom leirni,nincsen amit leirjok,en csak velemenyt adok,aki felkapja a vizet az magara veszi a dolgokat,hidjetek el hogy egyeltalan nem erdekel hogy ki milyen,en ilyen vagyok.


I'm not like this and I won't be like that. If I were like this or that I wouldn't be what I am.


clyde

2010. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!