Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincsenek olyan fiúk, akikben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek olyan fiúk, akikben egyesül ez a két típus/szemlélet?

Figyelt kérdés
A bajom a következő... Két féle fiú-típussal találkoztam eddig. Az egyik az, aki nagyon él, kiélvezi az életet, bulizik, szórakozik, többek között a lányokkal is. A másik típus, aki rendes a lányokkal, de nem nagyon mozdul ki otthonról, még a barátaival sem. Sajnálom, és rossz kimondani, de ezek a srácok számomra semmilyen izgalmat nem tartogatnak. Nincs olyan srác ebben a fránya városban, aki ugyan szerethető, de szereti a kalandokat is?
2010. ápr. 19. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ez attól függ meik városban ;)

én pl ilyennek tartom magamat

járok bulizni, de nem tul gyakran (havonta 1-2 max) vannak barátok, szeretek lányokkal lenni, dumálni, de sose használnék ki egyet se, szerintem rendes is vagyok velük többnyire, persze nem viszem tulzásba, nem vagyok nyálgép.. mindig viccelödök, meg ilyesmi, de sose gondolom komolyan..

17*f

2010. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Erre szokták azt mondani a lányok hogy: az összes tökéletes pasinak már van barátja...
2010. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Vannak, de nehéz őket megtalálni és mind foglalt.
2010. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Elsőnek, Bp.

Másodiknak, igen. :( És nem azt mondom, hogy a rendes fiúk senkinek sem kellenek, de nekem hiányzott az élet, a pörgés. És nem arra gondolok, hogy minden hétvégét részegen kell tölteni, csak mondjuk elmenni vhova, nem csak mozi&otthon DVD-zés. És igen, sajnos nehéz ilyen srácokat találni.

2010. ápr. 19. 21:18
 5/18 anonim ***** válasza:
én mongyuk tulzottan is laza vagyok meg élek de ugyvagyok vele hogy akiket szeretek értük képesvagyok ölni is vagy feláldozni magam
2010. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hát igen, bp az bp.. :D ott nemtom hány éves vagy, de a 15-22 korosztályba kb csak metrosexuális kis alfahimeket találsz az tuti :D.. kitartást! :)
2010. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21:23 -> 1. voltam
2010. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

háát, énis ilyen vagyok kb.

élek is, dolgozok is, bulizok is, és rendes vagyok a lányokkal. :D

2010. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
jaés 17f
2010. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én az a típus vagyok, aki rendes a lányokkal. Nem cseszteti őket, és udvarol nekik szépen :)És nem a kefélésre megyek! Nem járok sokat bulizni, de haverjaimmal ha van vmi, kérdés nélkül megyek. Én meg azt szeretem, ha a csaj a pénzre megy, és nem egy vadállat, persze ne legyen félénk, aki nem csinál semmit. Pörögjön, legyen szép, és kicsit olyan mint én :)

16/F Bp-ről :)

2010. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!