Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel lefekszünk 7végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel lefekszünk 7végén milyen legyen?

Figyelt kérdés
voltunk már együtt kétszer,csak az a gond,hogy az nemvolt olyan hosszú és ő nem is élvezett el,csak én.16évesek vagyunk és elötte egyikünknek sem volt dolga ilyen téren.Most ott alszok nála szombaton és azt szeretném,hogy egy maradandó élményben legyen része.mit javasoltok h csináljam a dolgokat h neki is jó legyen?
2008. szept. 30. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
csinálj olyan helyzetet h ellazulhassatok mind a ketten, de főleg a lányok idegesebbek. kis gyertyafény, egy kis mazzsázs, és máris máshogy indul a dolog. esetleg halk lassúbb zenék, ha nem zavar titeket, én mondjuk nem szeretem. fontos a hosszú előjáték, és az is h ne az járjon végig az agyadban h meg kell csinálnod h neki jó legyen. a lányok türelmesek, ha széppé varázsolod, attól is oda lesz és majd gyakoroljátok, de persze haba tortán lenne ha menne. ezért is hosszú előjáték, keresgesd a testén a területeket, és figyeld melyik tetszik neki, másrészt mikor már az akció van, akkor szépen lassan, szerelmesen, az elején a lányok még azt szeretik, aztán mindegyikből előbújik egyszer a kisördög, de az elején még nem kell nagyon akrobatizálni, ha egyszerű is lehet tökéletes. keressétek meg a legjobb pózt ami jól esik neki. és ne felejtsd el az utórészt sem.ha készen vagytok akkor feküdjetek csak egymás mellett, simogasd meg hasonlók.
2008. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!