Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok és barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és barátnőmmel holnap leszek először együtt úgy, szóval lefekszünk és nagyon félek, hogy kiszakad az óvszer és terhes lesz. Mi az esély erre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elég sok, ecsém!
2011. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
50-50% van nem vagy igen
2011. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
az óvszer nem biztonságos, észre se lehet venni, mikor kilyukad....
2011. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 John Lowery válasza:
bszki nekem volt olyan, h nagyban toltam, aztán kihúztam, és a fele óvszer nem volt meg :D pár nap múlva a klotyóban megláttam, úgyhogy csak óvatosan
2011. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne riogassátok már szerencsétlent. Első alkalommal még nem tornásszák rojtosra a lepedőt, úgyhogy elég kicsi az esély arra, hogy kiszakadjon.


Vegyél elő egy gumit, és próbáld meg eltépni, kilyukasztani stb. Látni fogod, hogy elég strapabíró.

2011. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szakad ki, ha normálisan használod. Én nem tudom az emberek mit csinálnak, hogy kiszakítják...reszelőt dugnak vagy franc se tudja.

De ha ennyire aggódtok, akkor két lehetőség van:

- Nem szexelsz ilyen fiatalon.

- Vesztek mellé spermicidet IS.

2011. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!