Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén a barátom eljönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén a barátom eljönne éjjel. Tippek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy lebukunk, mert a szüleim nem tudják, meg nem is engednék. Nem aludna itt, csak pár órát lenne. Az én szobám az emeleten van, a szüleim lent alszanak. Majdcsak nem veszik észre. :S Csak félek, ha kinyitom az ajtót és beengedem, felébrednek, vagy pl. ha felmegyünk a lépcsőn. Ötletek? :D És ha lebukunk, mit mondjak? :S
2010. ápr. 19. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
várd meg míg megengedik mert ha lebuksz akkor kötélen fogtok lógni
2010. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem az emeletről dobj le neki 1 kötelet amin fel tud mászni ...
2010. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt kéne, de sajnos ismerem őket... főleg anyát. :S Ilyen téren nagyon szigorú. Esetleg azt mondanám, hogy egy haverom, de az meg elég érdekes ott éjjel a szobában... szóval jobb ötletem nincs, meg más alkalom se. :S Éjjel meg sokkal izgalmasabb, mint nappal.
2010. ápr. 19. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
adj nekik altatót ;)
2010. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őhm.. Mennyi idős vagy?

esetleg lehet nyitva vagy ablak, ha az ajtó nagyon nyikorog, lépcsőn lehet osonni halkan, vagy ha felébrednek és jön ki, barátod fut fel, te meg lementél pl. Pisilni vagy egy pohár kakaóért...

Ha élesben lebuktok, akkor jöhet az "egyik haverom, de lekéste az utolsó vonatot" szöveg etc etc...

de jobb lenne őszintén elmondani.

2010. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi már jó párszor megcsináltuk ezt xD izgalmas volt:P nekünk úgy van a ház hogy hozzá van építve a garázs és kitudok mászni az ablakomból a garázstetőre:D kb 2-3 m magas és a pasim feltud mászni:D bár nem mintha nem engedhetném be meg ilyenek de izgi nah xD
2010. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18 vagyok :)

Köszi a tippeket :P Amúgy én is ilyesmire gondoltam, ha lebuknánk, hogy azt mondom, egy haverom... :D

Remélem, megvalósul a terv és minden jól megy majd :)

2010. ápr. 19. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!