Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség 16 évesen lekomolyodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség 16 évesen lekomolyodni?

Figyelt kérdés
Már 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal és már arról beszélgetünk hogy soha nem hagyjuk el egymást és ugy érzem hogy nem fogom megbánni ezt a döntésemet hogy vele maradok örökre...viszont majdnem midnen ismerősöm azt tanácsolja hogy ilyen hamar ne komolyodjak le met hülyeség és elrontom az egész életemet,mert ilyxenkor kéne szórakozzak és éljem az életemet,nem pedig egy valaki mellé lekössem magam.de jelen pillanatban nem tudnám elképzelni az életemet a jalenlegi barátom nélkül és el sem tudnám képzelni milyen lenne ha szakitanank..bele is halnék...valyon ez igy is mard?mindig ennyire fogjuk szeretni egymást és igy fogunk ragaszkodni egymáshoz?néha elgondolkozok ezen...
2008. szept. 30. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem hulyeseg, foleg ha ennyire szereted, sot!

Szorakozni egyutt is tudtok esnemtudom mi lenne abban a jo ha valtogatnad a pasikat, mert szerintem a barataid ezt ertik szorakozas alatt, hiszen maskepp a pasiddal is tudsz szorakozni. Ha igazan szeretitek egymast az ido mulasaval megjoban osszeszoktok es meginkabb ragaszkodtok egymashoz. Orulj hogy talaltal valkit akivel boldog vagy, ne dobd el!

2008. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A barátnőm szülei gimnazista korukban jöttke össze (kb 30 éve) de az az igazság h ez ritka manapság... amíg minden rendben van nem hiszem h szakítanod kéne a barátoddal csak mert 16 éves vagy. (Bár biztos lesz aki igy gondolja.) De ne legyen a szerelem teljesen vak. Ha már nem megy akkor fel kell adni. Ez nem házasság, sok küzdelmet nem ér meg sztem (majd). Élj nyitott szemmel, és ne hanyagold el a barátaidat a kapcsolatod miatt!
2008. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam olyanra egyéálétalánm hogy pl szakitok vele csak elgondolkoztam ezen....van egy barátnőm aki 2 éve jár egy fiuvl de ők elég sokat veszekednek és többször is szakitottak már de még mindig vele van habár szerintem ez inkább ragaszkodás mint szerelem.sokat szoktam vele besuélgetni és ő is mindig zt mondja hogy soha ne komolyodjak le mert később meg fogom bánni,ő is megbánta.na de remélem én nem bánom meg:)....
2008. szept. 30. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szeretitek egymást, és mindkettőtöknek jó a kapcsolat, akkor egyáltalán nem hülyeség kitartani egymás mellett, ha úgy alakul, akár egy életen át. (Bár azt mondom, elsősorban a jelenben éljetek.) Egyetértek a többiekkel: párban is lehet szórakozni, azt csak Ti döntitek el, hogy otthonülővé váltok–e, lesznek–e barátaitok, stb.

Az, hogy manapság nem kell az elsőhöz hozzámenni, és ki lehet próbálni a kapcsolatot, együttélést több emberrel, szerintem nem jelenti azt, hogy muszáj is, hogy valakinek élete során több partnere legyen! Hiszen aki szakít a partnerével, majd összejön mással, az is az igazit keresi! Inkább azt mondom, mázlista, aki elsőre megtalálja, és számomra tiszteletreméltóbb, ha valaki hosszú éveken át forrón tart egy darab kapcsolatot, mintha valaki a „tapasztalataival” dicsekszik. A több emberrel való tapasztalatok vagy abból adódnak, hogy az illető peches, vagy abból, hogy képtelen a tartós kapcsolatra. Az elsőről nem tehet, a másik meg nem egy dicsekvésre méltó dolog.

2008. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Csináld azt, amit gondolsz, szerelemben ne hallgass másra.
2008. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy másra hallgatok, csak mikor ilyeneket tanáécsolnak nekem akkor kicsit elgondolkozok ezen...s félek attól hogy nehogy majd a mi kapcsolatunk vége is az legyen hogy később amjd sokat veszekedünk és mér csak ugy megszokásból lezünk együtt...remélem nem igy lesz....
2008. szept. 30. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot, tapasztalat: egy hónap után is lehet langyosvízben tengődni illetve veszekedni, és évek után is lehet szenvedélyesen szerelmesnek lenni. Azért, mert valamit látsz magad körül, nem biztos, hogy Veled is úg ylesz. Csak tegyetek érte!
2008. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem hoyg enm ugy lesz azt tudom hogy én nagyon szeretem őt és hogy ő is igy érez és remélem igy is marad és együtt maradunk örökre....:)
2008. szept. 30. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Hülyeség lenne már most egy életre elköteleznetek magatokat. A "vad szerelmi" biokémiai folyamatok körülbelük másfél évig tombolnak a szervezetben, utána lecsitul kissé. 9 hónap alatt még jóformán semmit nem tudtok egymásról.
2008. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem most ismertem meg őt szóval ugy érzem hogy eléggé ismerem és nagyjából mindent tudok róla....már több mint 3éve ismerem és régebb is jértunk de akkor csak 1 hónapig kb...
2008. szept. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!