Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24évesen (fiú) összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24évesen (fiú) összejönnél egy 18éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Össze, ha elég értelmes egy komoly kapcsolathoz.
2010. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hogy néz ki... ezt így nem lehet megmondani
2010. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne? Szüleink, meg nagyszüleink között 10 év is van a férj-feleségnél. Akkor 6 év nem számít, főleg így, hogy mindkettő felnőtt és már nem is számít az a kor. Én lány vagyok de szerintem ez így van:)
2010. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyi éves lesz az én kis kedvesem!! Ez agyi érettségtől is függ. Több mint két éve vagyunk együtt, első szerelem mindkettőnknek!
2010. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így van,agyiéretség.:) 18/L vagyok én is a párom,pedig 28 F.

Jól megvagyunk már 2 éve,legnagyobb vitánk a fociról szól. :D

Hajrá! ;)

18/L

2010. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem.
2010. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi gáz.De viszont ismerek egy olyan párt hogy a fiú 24 éves a lány pedig 15, na ez már nagyon fura.
2010. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem. Gondolj bele, teljesen másról szól az életetek. Ő most fog érettségizni, gondolom még a szüleivel él, stb. Te most diplomázol vmikor, és gondolom nagyrészt önálló vagy. Hacsak nem iszonyúan különleges a szerelmetek, akkor nem valószínű h jót tesz ennyi különbség.
2010. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 18/L akinek 28/F a párja..

Szerintem működhet a kapcsolat.Párom dolgozik én suliba járok,mellette dolgozom,minden más szabadidőnket együtt töltjük.Nyártól már ápolónőként dolgozom,párom tervezi,hogy össze akar velem költözni.Nem érzem magam 18 évesnek néha,hamar magamra maradtam (14 évesen) így megtanultam mi is az az élet.Munka mellett szeretnék majd még tovább tanulni,csecsemő és gyermeg ápolónak,de ha jönne egy gyerek,fel tudnánk nevelni.Szerencsére minden megvan hozzá,csak még nem szeretnék,párom pedig 1-2 év múlva igen. :) De megbeszéljük a dolgokat,szóval mi jól megvagyunk a nagy korkülönbség ellenére is,szerencsére. :)

2010. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem számítanak a számok.:)

Példa: nővérem most töltötte a 19. évét, és a párja 32 éves. Nővérem már gyermekkora óta feltűnően érett gondolkodású, a párja meg ilyen kis bohókás.:) Nagyon szeretik egymást, már 2 éve, és egyszer sem volt úgymond komolyan vitájuk.:)

2010. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!