Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez, ha nem szerelem?

Figyelt kérdés
Babát várok, de nem élünk együtt az apukával. Hétvégente találkozunk, hétköznap pedig sokat beszélünk telefonon. Nem is vágyom ennél többre. Itthon vagyok sokat, már a terhességem vége felé vagyok, nem nagyon tudok eljárkálni. Nem akarok vele élni, de rossz lenne ha nem beszélhetnénk mindennap. Ragaszkodom hozzá. Nem tudom eldönteni, hogy szeretem e, vagy csak kell valaki, amíg nincs jobb. Lehet, hogy többen fogjátok javasolni, hogy forduljak orvoshoz, de talán egy kívül álló jobban, reálisabban látja a helyzetemet.
2008. szept. 30. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azért megprobálnék egy hétvégét , hogy ketten együtt legyetek, mintha együtt élnétek , vagy hetet. Így ha esély van megtudhatod milyen lenne vele élni,ameddig nem probáltad addig nemtudod. Legalább a szülésig ne veszítsd el mert akkor van igazán szükséged rá.
2008. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hàt szerintem is ùgy tudod eldönteni h tènleg nem akarsz vele èlni ha azt meg is tapasztalod, de ugyanakkor ismerös az èrzès, nekem is volt ilyen partner, akivel nagyon jòl elvoltunk, de tudtam h egyszer vège lesz, csak amig magàtol nem jött màs èn sem kerestem.
2008. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

miez miez..kényelem, ragaszkodás, megszokás..

ne fordulj orvoshoz, de ne is ringasd magad illuziokba, hogy ez a szerelem.

boldog babavárást

2008. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt elfelejtettem írni, hogy mi már éltünk együtt majdnem egy évet, de aztán szakítottunk, majd kibékültünk, de csak így mint most vagyunk. Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot, lehet, hogy önző vagyok, de nem akarok egyedül maradni, mikor megszületik a kicsi. Mégegyszer köszönöm mindenkinek.
2008. szept. 30. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!