Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a bnöm egyre jobban szeret nem lehet hogy csak szánalomból mondja nekem? Elvileg akkor nem akar elhagyni ugye?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2008. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy akar.Miért lenne szánalom,az ember nem mondja ezt csak ha komolyan gondolja.
2008. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
húúúha!Te olyan vagy mint az én pasim...neki is beletelt egy kis időbe mire elhitte hogy nem szivatom nagyon is komolyan gondolom!Szóval nyugodj meg én elhiszem milyen hiszen láttam ilyet!Ha veled van biztos nem csak szórakozásból!
2008. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval, ha nem mondja h szeret, akkor az baj, ha mondja h szeret, akkor az is baj. mikor jó?
2008. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!