Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki, le akar velem feküdni és nagyon kivánjuk egymást! Mit tegyek? Tegyem meg?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez ilyen futó kalandnak hangzik..Én a helyedben lefeküdnék vele,ha már nem lennék szűz,de ha szűzlennék,akkor nem,mivel én a helyedben megvárnám arra a megfelelő alkalmat:)
2008. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy még 16 éves, akkor semmiképp sem. De idősebb korban is azt ajánlom, olyan pasival feküdj le, akivel szerelmesek is vagytok egymásba, és már jártok egy ideje, és tisztel Téged. Ha valaki csak le akar Veled feküdni, az valószínűleg nem tisztel. Én nem vagyok az alkalmi kapcsolatok, ill. „csak szex” kapcsolatok híve. Főleg ne menj bele ilyesmibe, ha Te járni is szeretnél a pasival, mert szexből ez nem fog kibontakozni.
2008. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd.:)
2008. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha szexuális vonzalmat érzel iránta nyugodtan feküdj le vele. Nincs abban semmi rossz. Aztán meg életed végéig sajnálnád, ha kimaradt volna az életedből. HIDD EL, KELL A TAPASZTALAT!
2008. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

de én még szüz vok és a psi apum kollegája mig igyis én akarom öt naon

2008. szept. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!