Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom kapni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek szépen. Nagyon szerelmes vagyok a volt barátomba még mindig sajnos:( Szakitottam vele azért, mert inkább másnak hittem mint neki és nagyon megbántam. Nagyon szeretném visszakapni, de az a baj, hogy jár most egy csajjal, akit egyik legjobb barátnőmnek hittem, de azt mondta a srác egy másik barátnőmnek, hogy csak azért van a csajjal, hogy engem végleg elfelejtsen. Nagyon szeretném visszakapni, mert még mindig szeretem és megbántam a tettemet. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit csináljak, hogy a srác megint úgy közeledjen hozzám mint régen.
2008. szept. 29. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy soha nem fog!Egy próbát tehetsz,ami egyben az utolsó eélyed is ,hogy odaállsz elé és elmondod neki az igazat!!!!!!!!!!!!!!Természetesen azt is hogy mennyire megbántad.Szerintem ne várd hogy a nyakadba ugrik de annak is örülj,ha azt mondja egyelőre legyetek barátok és meglátja!Lényeg a türelem!Ha határozott nemet mond,felejtsd el és keress mást!
2008. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÍKöszönöm szépen, hogy írtál. Minden jó és szép amit irtál, csak az a baj, hogy nincs elég merszem elé állni. Kérlk irjatok valami könnyebb megoldást
2008. szept. 29. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom de jobb és tisztább megoldást nem tudok!Hidd el,hogy nagyon nagyra fogja értékelni,hogy oda mersz állni elé.Szedd össze minden bátorságod és erőd.Ha tényleg annyira szereted menni fog!Veszteni valód pedig nincs ezzel.
2008. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nehéz helyzet be vagy ! De ha a helyedbe lennék , akkor én se mernék elé állni de amikor egyedül van vagy ... nem tudom akkor oda mennék hozzá elkezdenék vele valamiről beszélni, vagy vmit .. mondanák h te figyelj ez és ez azt üzeni ...s már is ...elkezdödött a beszélgetés! vagy ott az msn -en myvip... megirodneki ...oldalakba :D h mennyire szereted ...megvárod a reagálást s ahogy reagál ugy ..lépsz tovább tali...megbeszéitek stb! s ird oda azt is ha a netes megoldást választod h szeretnél vele talizni 2esbe h megbeszéld vele,a dolgokat!
2008. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán az lenne a legegyszerűbb ha felhívnád ,megbeszélnltek egy időpontot és akkor mondj el mindent de tényleg mindent!
2008. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ismerős helyzet ..szerintem ha télleg annyira nemmered almondani neki hogy szereted,akkor hívd fel vagy msn -en bárhol bexélj meg vele találkozókat mint két jó barát legyél vele minnél többet és az igazi éned adjad neki ..kicsit utalj a régi dolgokra amikor még együtt voltatok amit csak ti ketten tudtok :):)szívd a vérét:)és ne feltünően ...nevesetek mindig kérdezd meg hogy mizu vele a családjával vagy a barátnőjével lássa azt hogy érdekel mi van vele ez sokat számít és egyszer csak azon veszed észre magadat hogy bevalja neked hogy szeret...hidd el sajáttapasztalatból mondom ezt ...hát remélemmegfogadod vagy tudtam segíteni .....SZIASZTOK
2009. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!