Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig rossz egy szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig rossz egy szakítás?

Figyelt kérdés
Három év után szakítottunk a barátommal. Barátnőimmel most nem tudok lenni, mert mind tanulnak. Elvileg nekem is azt kéne, mindjárt érettségi. Dehát így nem tudok... Tudtok valamit tanácsolni?
2010. ápr. 17. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 3 év után szakítottunk, neki már új nője van, szerintem amint szakítottunk már lett is neki/vagy meg volt előtte is, nem tudom. Ez kb. 3 hete volt, és szó szerint egyik napról a másikra hagyott el, és annyira nem fáj már... de gondolom később még beüt majd...mivel 3 hét még nagyon kevés idő.
2010. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem már 2 éve tart a bánat, de tudom még jó sokáig fog.
2010. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
engem is 3 év után dobott, 1 hónappal utána már úgy ahogy jobb volt, erre elhúzta a mézesmadzagot, hogy talán összejöhetnénk....persze koppanás megint. azóta újabb 1 hónap telt el....
2010. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én egy 4,5 éves komoly, menyasszony-vőlegény kapcsolatot úgy másfél év alatt hevertem ki. Az idő alatt a nap 24 órájából eleinte legalább 12-t, aztán fokozatosan kevesebbet bőgtem, öngyilkosságra gondoltam.

Aztán kicsit máshogy kezdtem nézni arra a jó barátomra, aki mindvégig szeretett engem és megbecsült és sajnált, hogy szomorú vagyok és beleszerettem én is.

2 és fél éve együtt vagyunk azóta és boldogabb vagyok, mint valaha! A mai napig viccesen meg szokta jegyezni, hogy Ő milyen nagyon sokat várt rám.:-)

Nagyon szeretem Őt! Nagyon-nagyon!!!:-)


Egyébként ez teljesen egyénfüggő, hogy ki mennyi ideig dolgoz fel egy szakítást.

Mindenesetre sok erőt és kitartást kívánok Neked. És, hogy találd meg Te is az igazit és legyetek boldogok!

2010. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más idő alatt dolgozza fel a fájdalmat. Nagyon rossz a szakítás de túl kell élni és menni kell tovább.

Én a helyedben senki mással nem foglalkoznék csakis magammal és azzal, hogy meglegyen az érettségi, hogy tudj tovább lépni és legyen sikerélmény hiszen az is éltet és meg is újít egy kicsit.

Tanács? Szerelemre nincsen tanács. De el kell döntened, hogy hagyod-e elrontani a mindennapjaidat egy olyan miatt ami úgy néz ki nem visszafordítható, vagy felállsz megrázod magad és azt mondod: szabad vagyok! Nem függök senkitől. Megcsinálom ezt a nyamvadt vizsgát, aztán irány a nyár!

2010. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy szakítás örök életre benned marad azt soha nem fogod elfelejteni na most evvel biztos feldobtalak de most miatta elcsesznéd az életed hogy nem tanulsz . Inkább tanulj és mikor megvan az érettségid foglalkozhatsz magaddal és útána mozdulj ki meglásd nem fog fájni és lehet megtalálod a nagy ő t is :D valahol .
2010. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szakítást mindig nehezen heveri ki az ember, ha ő még szeretett... Igazából nem is biztos, hogy valaha kigyógyul belőle teljesen. Az egyetlen amit tehetsz, az az, hogy próbálsz nem rá gondolni, és a tanulásra, barátokra, szórakozásra fókuszálni. Nem csak abból az egy pasiból áll a világ! Fogd úgy fel a dolgokat, hogy azért kellett a szakítás, hogy légy szabad, mikor az igazi jönni fog, és nehogy ne vedd észre amiatt, mert "szerelmes vagy" másba. Légy nyitott az új dolgok felé, és enyhül a fájdalom.
2010. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, mert már nem szeretem, de mégis nagyon rossz.
2010. ápr. 17. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem attól függ mennyire szeretted, meg hogy mennyit voltatok együtt. Ha el akarod felejteni, gondolj a hibáira, hogy miért volt rossz vele lenni. Én most szakítottam a barátommal, és így csinálom, mert bármikor visszamennék hozzá, de tudom, hogy nem működne, úgyhogy így próbálom magamat lebeszélni róla.
2010. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez szubjektív, hogy meddig rossz. körülményektől függ. hogy mennyire kötődtél hozzá, mennyire szeretnéd hogy újrakezdjétek (bár ha te szakítottál nem akarod szerintem csak a lelkiismereted rossz, szánalmat érzel iránta).
2010. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!