Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rossz szakítás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz szakítás után, abban az esetben is ha én szakítok Vele és nem ő velem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy így talán tényleg jobb mindkettőnknek, meg én akartam hogy így legyen, én kezdeményeztem, de mégis rossz érzés. Amikor még együtt voltunk, de hosszabb időt külön töltöttünk, nem nagyon hiányzott, most hogy szakítottunk, pár nap után hiányzik. Mit lehet ilyenkor csinálni?
2009. máj. 27. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás akkor is fáj, ha Te mondod ki. Nyilván az eszeddel tudod, hogy már nem fog működni, de a szív nem gondolkodik. El fog múlni, van akinek pár hét, van akinek pár hónap, ki kell várni, míg elmúlik a kötődés
2009. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legbelül mégis csak rossz, hogy vége. Amikor szakítottam a régi barátommal, másnap pedig randiztam a mostani barátommal, randi után elsírtam magam. Nem értem miért, az exemmel már annyira kihűltek az érzelmek... Dehát csak velem volt 1 évig, megszoktam...

Ha lesz új barátod hidd el nem is fogsz már gondolni rá...:) Csak egy kis ideig rossz. Gondolj arra, hogy együtt már nem ment, jobb ez így!

2009. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, Te még szereted.

Ha a hosszabb idő alatt nem hiányzott, talán azért is lehetett, mert tudtad, lélekben veled van,

csak egyedül voltál, de nem voltál magányos.

Hisz ott élt benned.

Most , hogy nincs, most kezded értékelni a vele töltött perceket, amit hiányként élsz meg.

Már nem lehetsz vele, és ez baromira emészti a lelket.

Nem tudsz mit tenni.

Ha szándékosan keresel kapcsolatot, csak rosszabb lesz, mert titkon talán az ő vonásait fogod keresni.

2009. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most szakítottam a párommal két év után... én se tudom hova tenni az érzéseimet! Az eszemre hallgattam...
2009. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is még hiányzik, de nem tudom hogy azért mert szeretem vagy a megszokás miatt. 2 év azért 2 év. Gondoltam arra hogy direkt gyorsan keresni valakit, hátha úgy elfelejtem, de most valahogy nincs kedvem keresgélni. Én is inkább az eszemre, hallgattam, mert lehet hogy így jobb. A szívem meg nem tudom mit mond, össze van zavarodva, mind1, majdcsak lesz valami...azért köszi a válaszokat
2009. máj. 27. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!