Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldjem el a francba?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom egy férfival aki jóval idősebb nállam.Amíg naponta tudtunk találkozni minden jó volt.De elkerültem onnan már csak telefonon "érintkezünk" azt is egyre ritkábban.Tegnap meguntam és kezdtem mondani a dolgokat amik rosszul esnek.Mondom minek vagyunk még együtt erre az volt a válasz:ez is több mint a semmi.Megmondtam neki h rám viszont senki ne gondoljon úgy mint unaloműző.Kérdésem fennt olvasható.Vagy ez evidens?
2008. szept. 29. 15:07
 1/1 anonim válasza:
Ha már ennyire sok hibát találsz benne sztem jobban jársz. Minél előbb kilépni ebből a kapcsolatból. Én úgy vettem le h te már nem érzed magad jól így és nem is szeretd úgy ahogy kellene. De ha tévednénk bocsi!
2008. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!