Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felyezzem ki érzelmeime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felyezzem ki érzelmeimet ilyen msn féleségen?

Figyelt kérdés

Sajnos csak így tudunk beszélgetni és mivel az a prgogram nem tartalmaz videobeszélgetést ezért csak írni zudunk és nem naon van ötletem.

Már verset is írtam meg h szeretem de nem naon akarom mondani sokszor mert elkopik de ő írja és olyankor azért visszaírom meg néha magamtól is de félek h elkopik a szó.

Hogy lehetne még kifelyezni?

A válaszokat előre is köszi


2008. szept. 29. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre szolgálnak a szmájlik! Sokszor haszontalannak tűnik, de hangulatjelek és így az érzelmeidet is kifejezheted vele!
2008. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól megfogalmaztam! :D Remélem azért érted! :D
2008. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

először is tanulj meg helyesen írni. ez fontos.


másrészt, ha nagyon beszélgetni szeretnél, körülbelül 500 forint egy olcsóbb mikrofon, és egy skype nevezetű ingyenes progival siman tudtok beszélgetni.


harmadrészt magadtól is írd neki néha, mert lehet, hogy rosszul esik neki, hogy mindig csak ő mondja.


Rajzolhatsz valamit photoshoppal, összerakhatod az ő fényképét meg a tiéd, és valami szép romantikus keretet adsz neki, biztos örülne neki, meg hasonló "virtuális" ajándékot is készíthetsz a vers mellé.


Ne félj, nekünk 10 év alatt nem kopott el az a szó, hogy szeretlek, mert szívből jön! Csak akkor kopik el, ha nem szívből jön :)

2008. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az is volt már.

Am gondoltam h összevágok 2 képet meg közepére h S

2008. szept. 29. 15:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Jah én is tudom meg van is nekem minden ilyen hülyeség csak neki nincsen :(

Elmagyarázni meg nem naon tudom h hogy kell mert külföldi de már nagyából beszélem a nyelvüket :D

de még nem naon tom elmagyarázni ezt.

2008. szept. 29. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!