Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem járunk el sehova, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem járunk el sehova, pedig szerintem az is fontos egy kapcsolatban (mármint a közös emlékek). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem lenne néha igényem rá, pedig itthonülős vagyok. Részben azért nem szeretek vele menni valahova, mert "nem akarja a kapcsolatunkat közszemlére tenni", magyarul nem szívesen csókol meg, meg fogja a kezem, stb. Állítólag nem szégyell... Csak ő "egyszerűen ilyen"...
2010. ápr. 16. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nekem ez gáz.. mi az, h nem akar veled mások előtt csókolózni, stb.? nem az van a háttérben, h nincs pénze? ez eléggé tudja aggasztani a pasikat. :S
2010. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

másfél sorig csak az jutott eszembe,hogy detto mint én...tovább olvasva viszon már nem..



amig otthonülős,nincs kedve tömegbemenni,csak veled akar lenni,addig azt mondom,hogy szokj hozzá vagy keress mást,mert változni nem fog...

első gondolatom az lenne,hogy melyik barátnője nem láthat minket együtt...


nah de hogy azért nem megy ki,mert nem akar más előtt megölelni,megcsokolni téged? ott tenném lapátra,had ne legyen már ciki engem megcsókolni...nem,nemkell nyálcsorgatva,de azért pár csók meg kézenfogvamenés,ölelés férjen már bele...

2010. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elsőnek...kézenfogva sétáláshoz,utcán 2 csókhoz nem kell pénz...
2010. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó, ok, de én bulira értettem.
2010. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van pénze.

És néha megszokott csókolni, de olyankor látom, hogy a körülöttünk lévőket nézni, hogy látnak-e..

És nem teszem lapátra, mert imádjuk egymást, és ezen kívül minden tökéletes közöttünk..

2010. ápr. 16. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
nem szeret!szégyell vazz???akkor minek vagy vele...
2010. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nem szeretem.

Mondom, minden tökéletes közöttünk, kivéve ezt a szerinte "magamutogatást"

2010. ápr. 16. 16:15
 8/11 A kérdező kommentje:

mármint: Nem hiszem, hogy nem szeret.

Elírtam, bocs.

2010. ápr. 16. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem viselném el ezt ha a helyedben lennék (szerencsére nem vagyok)

Akkor ennyiből az utcára se menjen ki mert még valaki meglátja!

De amugy szerintem ez nem normális, hogy valaki csak azért nem megy a párjával sehova mert meglátják! Vagy valami a fejében nem stimmel, vagy van valaki más aki előtt bujkál! Szerintem beszéld meg vele, hisz pontos választ csak ő tud adni!

2010. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta mindig is, hogy nem szereti mutogatni magunkat, meg hogy ezek 2 személyre tartoznak..

De néha meg amikor elmegyünk valahova, csókolgat, fogja a kezem.. Nem értem :/

2010. ápr. 16. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!