Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerintem sokat mondja, hogy szeret, hogyan mondjam el, hogy kevesebbszer hatásosabb lenne?

Figyelt kérdés

Eleinte annyira jó volt, amikor egy érzéki szeretkezés után egymás fülébe suttogtuk, hogy "dzeretlek". Mostanában úgy érzem, csak azért mondja hogy mondjon valamit, nem érzem már annyira "értékesnek" ezt a szót.

Mi a megoldás?


2008. szept. 28. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Megmondod neki.
2008. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szavakba öntöd ezt amit épp leírtál.
2008. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem untam meg soha,hogy azt mondják hogy szeretlek.Szerintem sokan örülnének neki,ha nekik is gyakran mondogatnák.Nem szerettél ki a barátodból?
2008. szept. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szerettem ki belőle! Nem akarom elveszíteni, nemrég óta vagyunk együtt, még tart a rózsaszín köd, de én pl olyan vagyok, hogy csak nagyon közeli, intim pillanatokban mondom neki h szeretem. először is úgy volt, hogy tettekkel fejeztem ki hogy szeretem
2008. szept. 29. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértelek,valóban hatásosabb ha nem mondogatjátok egymásnak naponta akár többször is. Ha úgy érzed,már csak megszokásból mondja,mond el ezt neki.Persze csak finoman.
2008. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "szeretlek" szót tény és való, nem szabad minden percben elmondani, mert elveszíti, a maga varázsát, és megszűnhet a rózsaszín köd! Minden esetre, a legtisztább az lenne, ha leülnél a barátoddal, megbeszélni a dolgokat! Bár számomra elég érdekes..Én imádom, hogy ha a párom mondja, hogy "szeretlek"! :) De kölcsönös is! ^^ Na sok sikert! :)
2008. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!