Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan valljak neki szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak neki szerelmet?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy lány, akit imádok... De sajnos elég reménytelennek látszik a dolog. Nem részletezném, a lényeg annyi, hogy szeretném neki elmondani hogy mit érzek, még ha nem is akar járni velem, csak hogy tudjon róla hogy ő nekem mindennél fontosabb... Valami olyan módon, hogy minnél jobban meghatódjon, és lehetőleg ne felejtsen el engem... Sajnos fix bukásnak tűnik a dolog... Csak szeretném neki elmondani. Értitek... De hogyan kezdjek hozzá? Valami felvezetés? Nem mehetek oda hozzá, hogy "nah cső, te vagy a mindenem de tudom hogy én csak egy félredobható senki vagyok neked és soha nem is lehetek több, amúgy is sokkal jobbat érdemelsz nálam... na szia!" értitek... hogyan kezdjek bele? vagy miket célszerű ilyenkor mondani?
2010. ápr. 15. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem biztos az, hogy olyan esélytelen.

Ha lenne is esélyed, azzal hogy szerelmet vallasz, elijeszted.

Miért nem próbálod meg inkább randira hívni, hogy jobban megismerjétek egymást. Aztán lehet hogy kialakulna valami.

2010. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én örülnék neki ha most az a valaki nekem szerelmet vallana..mert vannak olyan lányok akik a tartás miatt nem mernek lépni és néha játszák az elérhetetlent!merj lépni én azt mondom légy őszinte..

végülis jobb mintha játszadoznál?!nem??

2010. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Állj hozzá pozitívan, akármi lehet még.Próbáld meg romantikusan vallomást tenni neki, pl. hívd el sétálni és beszélgetni.

L18

2010. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

miért becsülöd magad ennyire alá? szerintem nagyon is rendes pasi vagy, és megérdemelsz egy csajt.

tapasztalatból, jártam úgy, hogy egy pasi jött az osztályba. teljesen közömbös volt, nem tetszett.. de egy idő után elkezdett bókolgatni. teljesen belé zúgtam, mert szinte elolvadtam a szövegétől.. :D ma már csak barátok vagyunk. szóval nem feltétlen külső alapján, inkább viselkedés, kisugárzás, beszédstílus, intelligencia miatt is bele lehet zúgni egy pasiba.

mindig köszönj a lánynak, és közben mosolyogj. mondd el neki, mennyire csinos, és milyen szép a ruhája, szeme, haja. névnapján, szülinapján, valentin- és nőnapon adj neki virágot.

ha pedig nem ott van a gond, hogy csúnyának gondolod magad, akkor nincs ötletem.. :'D

2010. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen igen. Erre én is gondoltam. Meg is próbáltam. És azt mondta nincs ideje, másodszorra meg valami átlátszó indokkal lerázott. Egyértelmű hogy nem akar tőlem semmit (ezt az előző kérdésemhez kommentelők voltak olyan kedvesek a tudtomra adni, egyhangúan.)Szóval nem tudom. Én 2 éve reménykedek. De semmi. Hamarosan ballagás, utána meg jóeséllyel a büdös életben nem látom többet, max osztálytalálkozón... Egyszerűen azt szeretném, hogy tudja hogy mit jelent nekem, és hogy ne felejtsen el...
2010. ápr. 15. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:

legy oszinte vele s ezt ertekelni fogja...

pl: tudom, hogy remenytelen a dolog, de szeretnem, ha tudnad, hogy nagyon fontos vagy nekem, es orulok hogy ha tobb nem is, de legalabb a baratod lehetek....

2010. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
adj neki sajtot
2010. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sok jo tanacsot kaptal, szerintem is legy oszinte es konkretan mondd el amit erzel..meg ha nem is lesz semmi koztetek biztos elgondolkodik majd a dolgon. sok sikert!
2010. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem ne mondj semmit...ha továbbtanulsz hip hop elfelejted már ha más suliba v körülmények közé kerültök!

Velem és még sok osztálytársammal így volt!!!

2010. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!