Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet valljak ezek után is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet valljak ezek után is?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 1 éve szakítottunk, előtte együtt voltunk 3 hónapig. A kapcsolatunk egyszerűen csak úgy "elmúlt". Aztán ahogy elveszítettem a fiút, rájöttem hogy belezúgtam, teljesen; egyszerűen csak nem tudtam kimutatni kellőképpen az érzelmeimet, amiket ő így teljesen félreértett. A nyár elején találkoztunk, hogy megbeszéljük a "dolgokat", de egyszerűen képtelen voltam ott és akkor, megmondani neki, hogy szeretem. Azóta eltelt 4 hónap, ő elköltözött egy másik városba, én pedig még mindig csak rágódok. Van, hogy érdeklődünk, vagy értesítjük egymást a másik hogylétéről, de ezen kívül nincs már köztünk semmilyen kapcsolat. "Barátok" vagyunk, és ennyi. Nem szeretném kitörölni az életemből, de lezárni nagyon leszeretném ezt az egészet. Szerintetek megkönnyebbülnék, ha elmondanám neki az érzéseimet, őszintén? Tisztában vagyok azzal, hogy semmi sem lenne már közöttünk, és talán nem is szeretném, mert még mindig úgy érzem hogy nem vagyok felkészült egy kapcsolatra, arról nem is beszélve, hogy a srác már továbblépett. Szerintetek csak a saját helyzetemet és érzéseimet hoznám mégrosszabb helyzetbe, ha elmondanám neki ezt az egészet, úgy ahogyan most ide leírtam?
2011. szept. 6. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
beszéld ki magadból valakinek. nem feltétlen neki, de valakinek tudjál róla beszélni.
2011. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tisztázd,ha úgy érzed,hogy ez segít rajtad.Úgy mond el neki,ahogyan azt ide leírtad.Aztán lépj tovább!22/F
2011. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a legjobb barátnőim mellettem állnak és hogy még mindig meghallgatnák a nyafogásomat, de már én érzem kellemetlennek hogy folyamatosan csak ezen jár az agyam, ez az állandó témám- Ha tehetném csak erről beszélnék!
2011. szept. 6. 17:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mire van szükségem! Ennek van értelme?
2011. szept. 6. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig nem tudod meg,hogy volt-e értelme,amíg meg nem teszed!
2011. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!