Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha történik velem valami rossz, pl összeveszek barátnőmmel, arra gondolok hogy muszáj ezt átélnem ahhoz, hogy megkapjam a boldogságot. Ez végülis jó, de amikor boldog vagyok, akkor meg arra gondolok, hogy hamarosan történik valami rossz, így egyenlítődik a kettő..(legtöbbször történik is...vagy csak bebeszélném magamnak?). Szeretnék ezzel leállni, mert sosem tudok felhőtlenül boldog lenni, mert félek a rossztól.. :( remélem érthető voltam :)
2008. szept. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, egy picit ismerős a problémád. De szerencsére én nem vagyok ilyen súlyos eset, velem mindig az van, hogy ha boldog vagyok és eszembejut ez amit írtál, akkor megpróbálok nem belemászni a részletekbe, hogy vajon mi fog rosszra fordulni, hanem úgy hozzáállni a dolgokhoz, h ha téll. lesz vmi, akkor szarjuk már le és használjuk ki a jelent, ha most vmi annyira jó! és szinte mindenre van megoldás, és ha a jó dolgokra gondolsz, meg fogod találni majd a rosszabb időkben. Nem szabad ennyire előre rossz dolgokra gondolnunk, mert azzal vonzuk a negatív eseményeket. Persze, jobb félni, mint megijedni, de akkor se szabad ennyire!
2008. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fent, egyszer lent. Ismerős. De én megtanultam a jelenben élni és a mának, tehát élvezem az adott perc minden egyed pillanatát.


Ha valami rossz történik velem, tudom, hogy utána mindig jó fog történni.


Ha pedig boldog vagyok (amire mindig törekszem) és jó napjaim vannak, akkor meg csak azzal foglalkozok, és nem azon agyalok, hogy mi lesz holnap vagy azután és rossz lesz és így meg úgy.


Próbáld ki Te is! ;)

2008. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

(1. vagyok)

Még annyit, hogy a boldogság meghatározhatatlan és megfoghatatlan dolog, nem létezik tökéletes boldogság. Ha ezt nem érted meg örök életedben hajszolni fogsz vmit, amit felesleges. Ha boldog vagy, akkoris mindig lehet olyan dolgot találni, ami nem megy túl jól és fordítva is. Koncentrálj arra, ami boldoggá tesz és ennyi.:)

2008. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat és hogy komolyan vettétek a problémám :)
2008. szept. 28. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:

VAn egy mondás, amit talán érdemes fontolóra venni: Sosem vagy sem olyan szomorú, sem olyan boldog mind amiennek hiszed magad!

Hidd el hogy az életben vannak dolgok amiket meg kell gondolni, a boldogság szerintem nem ilyen. HA tartósan szomorú vagyok akkor akkor mindenféle képpen gondolok arra hogy ez vajon miért van igy, általábban engem a rossz akkor keserit el ha a kapcsolatommal nincs minden rendben, ilyenkor magambban próbálom átgondolni mi a gond. És a páromnak kerek perec elmondom.

Mikor pedig feltűnően nagy a boldogság olyankor megemlitem én is hogy azonban jön valami:P de szerintem minden emberben ott a "félsz". szrintem normális

Üdv:)

2008. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!