Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő amíg szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő amíg szakítás után fellép a hiányérzet?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedtünk, ezért mentünk szét, de még most is szeretjük egymást 1 hónappal a szakítás után. Mennyi idő kell szakítás után hogy rájöjjön hogy újrakéne kezdeni?
2010. ápr. 15. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem akkor volt amikor megláttam egy másik lánnyal ő pedig egy másik fiúval, kegyetlen rossz volt de tudtam, hogy még ő is szeret, mi 2évig voltunk együtt ez pedig szakítás után 1hónnappal történt, addig nem hiányzott annyira, de kibékültünk rá pár napra :)
2010. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez igazából ember függő szerintem. Nekem 2 hét elég volt, hogy rájöjjek, hogy újra kéne kezdeni és szerencsére még nem volt késő!:)
2010. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tulajdonképpen ha valóban szeret, akkor nem túl sok idő. Lehet, hogy kell neki vki más azért, hogy megerősítse benne azt, hogy TÉGED szeret. Nekem is így volt. Mikor már összejöttem egy másik fiúval, akkor ébredtem rá, hogy az exemet szeretem. ☺ Türelem!
2010. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!