Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nagyon az elején vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nagyon az elején vagyunk a dolognak. Sikersen meghóditottam a kiszemeltet, csak most kicsit megingott a kapcsolat. Egy barátnőm azt tanácsolta, hogy kacérkodjak. Na de azt mégis hogyan?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy megingott? Ő bizonytalanodott el vagy te? És illetve miben nyilvánul ez meg, ezek még kellenének a válaszadáshoz :)

famerilla.

2008. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy ő is és én is elbizonytalanodtunk.De tudom,hogy csak egy kicsit kellene még ráhajtanom,és ismét a markomban lenne a srác...csak már nem tudom,hogy hogyan acérkodjak...Abban nyilvánul mrg,hogy habár még mindig együtt vagyunk,kevesebbet beszélünk,és má lányok társaságát kerezi,és én azt nem akarom...Kérlek segits!És kösz!
2008. szept. 27. 23:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt jó hibásan irtam le...kacérkodjak,meg,más,keresi :D
2008. szept. 27. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Nos, ha más lányokban keresi a 'vigaszt', akkor picit tényleg be kell vetni valamit :) Mit szólnál egy megújult külsőhöz? Nem drasztikus változásra gondoltam, valami új frizura, vagy ha elhívod valahova délután, akkor csípd ki magad :) Sikerült magadra felhívni a figyelmét, 'elkaptad' a srácot, akkor ez sem lesz nehezebb!

Ugyan a pasiknak néha szűk a látókörük (szószerint), ezért nem biztos, hogy észrevesznek kisebb változtatásokat. Ilyenkor kérdezz rá (persze finoman, azért nem a legjobb barátnőd:) ), hogy "Hogy tetszik az új...valamim...?" Ne lássa azt, hogy ha már megszerezted, akkor elhanyagolod magad.

Dicsérd meg, ha ő is vett valami újat. A fiúk ugyanúgy szeretik a bókokat.

Ha neki kellemetlen, akkor még ne mutatkozzatok a nyilvánosság előtt kézenfogva. Előbb nektek kell megteremtenetek a saját légkörötöket, aztán jöhetnek a többiek. A lényeg, hogy ne erőltess semmit.

Aztán még ott vannak a közös programok, ott mindig felmerülhet valami új téma, akár állatkert, akár vidámpark, de még egy egyszerű teázó is (így a hidegebb napokon) lehet érdekes témaforrás! Legyetek sokat kettesben, ne vágyjon más lányok társaságára, mikor veled van :)

Persze azért az igyekezetet az ő oldaláról is látni kell, egy kapcsolat két félen múlik. Mivel összejött veled, gondolom megvan az affinitása rá :)

Úgyhogy fel a fejjel, és sok sikert kívánok :)

famerilla.

2008. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2008. szept. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!