Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én rontok el valamit? Na de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontok el valamit? Na de mit? Főleg ennyiszer.

Figyelt kérdés
18/f vagyok. akármennyire jóba vagyok egy csajjal amikor kezdenek érdekesre fordulni a dolgok mindig azt kapom hogy csak barát legyek. ez előfordult már régebbi ismerősöknél is meg csak simán koncerten összeszedett csajokkal is. akármit teszek normális kapcsolatot nem tudok összehozni. ha törődök vele akkor se, ha lazán veszem akkor se. viszont barátként nagyon szeretnek a csajok. oké nem vagyok egy adonisz de ez azért már mégis csak kezd fura lenni :D egyszerűen nem vágom mi lehet a baj :D(eddig 15x tuti megtörtént ez a dolog) ha további infó kell írj PM-et
2010. ápr. 13. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, Rád fog kerülni a sor! Ha lesz kedved pár év múlva végig dughatod az összeset akiknek most éppen csak barátnak kellenél... megjegyzik a csajok az eddig szerzett jó pontokat.


Avagy megtalálod az igazit.

2010. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig se az volt a bajom hogy nem dugom meg őket :D meg ilyen lóf*sz "járások" vannak más csajokkal de semmi komoly. és ezt nem vágom miért :D és az zavar csak hogy ez évek óta megy
2010. ápr. 13. 22:03
 3/4 anonim válasza:
Nah én pontugyanebben a cipőben járok... csak eddig nekem csak 8volt. És mindegyikből tanultam valamit, de... azért tényleg fusztráló tud lenni. Hidd el, mi csak reménykedni tudunk, és elhinni, hogy majd valaki egyszer nemcsak barátként fog tekinteni ránk.
2010. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

23 éves srác vagyok. 21 éves koromig egyetlen barátnőm nem volt, de olyan durván, hogy még szinte ilyen hülyeségek se, semmi. Mondanom sem kell, hogy minden napom ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel telt, őrlődtem, és azt mondogattam, hogy tuti bennem van a hiba, valamit én rontok el. De egy idő után rá kellett jönnöm, hogy velem minden rendben, és csak annyi, hogy egyszerűen nem annak a csajnak vagyok rendelve, akármennyire is azt hiszem abban a pillanatban. Egyik ismerősöm azt mondta nekem, hogy ne aggódjak, mert ha egyszer lesz egy barátnőm, akkor ennek következtében (hogy nem volt senkim és senki normális) fogom tudni értékelni és megbecsülni azt az egyet, és többet fog jelenteni számomra mindennél. És igaza lett: két évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal, csak egyszerűen elkezdtünk dumálni, nem volt bennem az, hogy most akkor rányomulok. Másfél hónappal később összejöttünk és a mai napig együtt vagyunk, és ennél tökéletesebb se lehetne :) És nem csak az én részemről: egészen az elejétől kezdve megőrül értem, édesnek tart engem és mindent amit csinálok, ahogy csinálom :) Ennél szebb érzés nem is létezik és nem is kell :) És nem csak azért szép mert az első, igazi, normális szerelem, hanem mert mindenben egyetértünk, ugyanúgy gondolkodunk, befejezzük egymás mondatait, és soha nem vitázunk semmin :)


Szóval szolgáljon például az esetem, hogy van remény és eljön a ti időtök is, csak türelem ;)

2010. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!