Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el mindig? (lent)

Figyelt kérdés

Ha van egy helyes pasi, aki először nem tetszik, persze látom, hogy helyes, de nem érdekel, addig tök jól elvagyunk, hülyülünk, eltelík 1-2 hónap megszeretem, már úgy nézek rá, mint egy férfira, és nem úgy, mint egy haverra/barátra, erre totál elfordul tőlem, és el kezd bunkózni, távolságtartó lesz. Ez már háromszor furdult elő, de akit meg továbbra is csak havernak tekintek, vele ugyan úgy ökörködhetek, hozzáérhetek, akkor nincs gond, de ha ahhoz érek hozzá, aki megtetszett, rögtön elhúzódik, mikor előtte tudom, hogy nem húzódott/húzódott volna el.

Most miért van, hogy ha haver akkor tapizhatom, ha meg megszerettem már nem.:O És nem tudatosan csináltam egy alkalommal sem, csak úgy jött ösztönből, természetesen.

21/L


2011. júl. 26. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél, hogy megbánt, vagy rosszul cselekszik, mert véleménye szerint egy kapcsolat komolyabb dolog egy barátságnál, ha "csak" barátság van, akkor szinte mindent elhülyéskedtedtek, de ha komolyabb kapcsolat, akkor könnyebben elveszíthet, mert egy rossz, félreérthető érintés miatt vége lehet...
2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szép vagy?
2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokan bepróbálkoznak nálam, megnéznek, az alkom szépnek tartom, szerintem az arcom is szép, de nem akarok nagyképűnek tűnni/lenni. Sokan dícsérnek, meg adok az öltözködésemre is. A fene tudja..., a mai világba mindenkinek más a szép.:D
2011. júl. 26. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy esetleg (és csak feltételezem)túl határozott megjelenésű/személyiségű nő vagy,amit haverként elfogadnak a többiek, viszont már esetlegesen barátnőként nem tudnák elképzelni veled a dolgot.

Sok férfi/srác fél a határozott és céltudatos csajoktól...

Én pl. pont a határozott csajokat szeretem :D

22/F

2011. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látod ez igaz, kétségtelenül, nagyon határozott vagyok.
2011. júl. 27. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy eltaláltam :P , pedig nem is ismerlek !!
2011. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos határozott vagy és nem bunkó?
2011. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bunkó, lehet bántottam már meg valakit, de akkor bocsánatot is kértem, és az nem szokott sűrűn előfordulni, határozottnak határozott vagyok, de sosem gondoltam, hogy ez gondot jelenthet.
2011. júl. 28. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond. Lehet nekem nagyon bejönnél.
2011. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem is :) , imádom a temperamentumos lányokat :P

22/F (20:25)

2011. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!