Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal ma veszekedtünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal ma veszekedtünk, tény és való nem szép hangon beszéltem vele (felemeltem a hangom), és miután befejeztem kismondokámat, ő böfögött egyet és azt mondta ez a véleményem arról amit mondtál! Mit tegyek? Megalázottnak érzem magam!

Figyelt kérdés
És kiment a szobábol!Hozzá kell tennem hogy 9 éve vagyunk együtt!De most ugy érzem ezzel messzire ment!
2008. szept. 27. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nagyon elgondolkodnék azon,hogy vele maradjak e,meg hogy egyáltalán ezzel az emberrel akarnék e családot.Merj változtatni,én is azt mondom,mert nem elég,hogy kifogásokat keres a gyerek témában,még csak nem is tisztel téged.Az embernek egy élete van és nem mindegy,hogy hogyan éli le.
2008. szept. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekére is így fog böffenteni, amikor az segítséget kér majd a leckéhez??? Marha jó apa lehet majd az ilyen bunkó emberből....
2008. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.....Valóban lehangoló amiketírtál,de még mindig nem tudom,mot mondtál neki pontosan? Mi volt az a konkrét kijelentés,amire így reagált? Őszintén!!!!- Segíteni szeretnék,nem kötöszködök.....!


A pénz dolog tényleg durva,azoonal csináld vissza ezt a hülyeséget- ha lehet- a babás dologról sokan - már bocsánat- igen közhelyesen alkotnak véleményt.....Mi az,hogy "két éve nem akar gyereket,és akkor majd ujjabb két évig nem akar" ?!.....- Mi ez a hülyeség?!Vannak barátaim,akik 10 éve együtt élnek,2 éve házasok is,de még mindig nem érzik "szükségét" hogy mindenáron,valami gyötrelmes társadalmi elvárásnak megfelelve váljanak szülőkké!!!!!!...Majd,ha ŐK úgy látják jónak......az O.K.

Szóval,mi volt az a mondat?

2008. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy én nagyon szeretnék babaát!De ő nem!Ennyi!!!Az tette be a kaput nála szerintem hogy azt mondtam:Nekem engedéjt kell kérnem hogy elmenjek nőgyógyászhoz ami 5ezer ft.(mivel nagyon fájnak a melleim)ő erre azt mondta hogy menjek el majd köv. honapban ,de ha a szgép romlana el azt egyszerre megcsináltatná!Kérdezem én akkor ki a fontosabb az egészségem vagy a sz.gép?Ennyi!Elegem van a kifogásokbol!Tudod mi a gond tudom hogy itt a vége de nem tuom megtenni!Nagyon félek!
2008. szept. 27. 19:56
 15/18 A kérdező kommentje:

Bocs!Engedélyt!!!Már irni sem tudok!!!


Ugy érzem én is hogy csak kihasznál!De elő veszem női fifikámat!Anyukám szerint ne szüljek neki gyereket!

2008. szept. 27. 20:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Az előző kérdésedhez is írtam már, harmic évesen nem vagy idős, hagyd el azt a marhát, csak a pénzed érdekli, ha szeretne akkor nem hagyná hogy fájdalmad legyen, azért mert pénzhiány van. Küldd el melegebb éghajlatra, és nehogy gyereket szülj neki! Az ilyen ember nem érdemli meg hogy szülő legyen, vagy azt hogy szeressék.
2008. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok ismét.....Hát, így már már világos minden.......Engedd el......Hamar rájössz majd,hogy helyesen döntöttél......:)
2008. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hagyd ott ez egy bunkó ember ennyit ér neki amikt mondasz:/
2010. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!