Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal ma veszekedtünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal ma veszekedtünk, tény és való nem szép hangon beszéltem vele (felemeltem a hangom), és miután befejeztem kismondokámat, ő böfögött egyet és azt mondta ez a véleményem arról amit mondtál! Mit tegyek? Megalázottnak érzem magam!

Figyelt kérdés
És kiment a szobábol!Hozzá kell tennem hogy 9 éve vagyunk együtt!De most ugy érzem ezzel messzire ment!
2008. szept. 27. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Írd le,mit mondtál neki,így elég bajos objektíve válaszolni........
2008. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, jó lenne tudni, milyen témáról volt szó, de igazat kell adjak, hogy nem éppen egy intelligens megoldást választott a társalgás befejezésére, én sem lennék elragadtatva.
2008. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A babárol beszéltünk,amit én szeretnék ő még mindig nem,meg a szokásos a pénz!Az én fizetésem is az ő számlájára megy igy én nem férek hozzá!Tudom hülyeség volt de késő bánat...!Szeretnék hugoméknak segíteni anyagilag de csak nagy veszekedések árán lehet!Ugy érzem kihasznál!És sajnos többen is észre vették!Azt mondják ha 2 éve nem akar babát (különböző kifogások vannak mindig)Akkor még 2 évig nem is fog!Én vagyok a hülye,elkell ezt nekem viselni!?Na és ez a böfögés!?30 évesek vagyunk!
2008. szept. 27. 15:44
 4/18 A kérdező kommentje:
Testvéremnek meghalt a párja és itt maradt a keresztlányommal ak 7 éves és hugom 6 honapos terhes!Mindenképpen kell nekik a segítség!!!De ha ő rajta mulna....!:(
2008. szept. 27. 15:46
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jo ez igy, habar mindenki maga tudja de en ilyen ferfival nem maradnek, nem akar babat es meg a te penzed is neki megy? Hat ez eleg durva ennyi ev utan. Nem ezt erdemelned, velemenyem szerint valtoztass ezen.
2008. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Meg ne haragudjál,hogy ezt mondom,de nagyon nagyon nagy butaság,hogy ezt eltűröd.A fizetésedet pedig bármikor utaltathatod egy másik számlára,nem kell hozzá a párod beleegyezése.Egyszerűen beszéld meg a munkáltatóddal,nyiss egy másik folyószámlát a saját nevedre,és meg van oldva a dolog.De nem is csak ez a lényeg,hanem az,hogy ő téged teljesen a hatalmában tart,uralkodik feletted.Minden téren így van ez?

Felnőtt önálló ember vagy,feltételezem,és nem egy bugyuta aki gyámságra szorul.Hogy képzeli,hogy lekorlátoz??Felháborító,de ne hari,de hibás vagy,mert ezt egy percig sem szabadott volna eltűrnöd.Mi az,hogy nem segíthetsz a saját családodnak,ha te úgy látod jónak,úgy érzed segítened kell.Állj a sarkadra szerintem,még az árán is,ha akkor fel is út,le is út.Hidd el,hogy így nem lehet leélni egy életet.

Kitartás,és bátorság!!!Változtass!!!

Minden jót,üdv

2008. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Erre csak azt tudom mondani, hogy a párod önző, és nem tisztel téged!

Figyelmedbe ajánlom a következő könyvet, olvasd el!

Dr. Csernus Imre - A NŐ

Én nemrég olvastam és nagyon érdekes dolgokat ír a párkapcsolatokról, meg az emberi viselkedésről, nem bánod meg, ha elolvasod, ezt garantálom...tisztábban fogsz látni sokmindent...

Sok sikert! :)

2008. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és nagyon gondold meg,hogy egy ilyen embertől tényleg akarsz-e gyereket.Ez csak egy jótanács,mert nagyon rosszul járhatsz.


Előző válaszoló

2008. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok alapján amit a leírtakból én tudok, a párod szöníű nagy bunkó!!! Ne haragudj rám hogy ezt mondom, de amit csinált az egysezrűen undorító! A családodnak segítségre van szüksége és Ő erre így reagál, holott az a te pénzed is??? Ez megengedhetetlen viselkedés! Nah és a baba egy büfögés a véleménye szerelmetek leendő gyümölcséről??? Ez iszonyatosan csúnya gesztus volt a részéről! Tényleg megalázó! Én borzasztóan kiakadnék érte. Szerintem mondd meg neki, hogy vegeyn téged KOMOLYABBAN! Mert ezek apaján nem úgy néz ki h ezt tenné! És fontolja meg jól h hogy viszonyul hozzád, mert még pár iylen és a dolognak nagyon csúnya vége lesz! s különbensi egy nővel nem lehet így viselkedni! Pont a párodnak kéne leginkább tisztelni téged! Nekem ez a véleményem.
2008. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát a pénz kérdést egyszerűen meg lehetne oldani, nyiss egy saját számlát, és kérd a munkahelyeden, hoy eztán arra utalják a pénzt. Ez első szúrásban meg fogja mutatni mi a helyzet, ugyanis ha ezen a férjed felháborodik, akkor biztos, hogy a pénzed fontosabb neki, mint te. A gyerek más kérdés, mondogasd neki kitartóan, de ne folyamatosan, aztán vagy enged, vagy nem, utóbbi esetben sajna gyakran válás a vége.
2008. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!