Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza a volt párom, akit még mindig szeretek?

Figyelt kérdés
Volt párommal majdnem 22 hónapig voltunk együtt. Ennek sajnos július elején végeszakadt. Neki azóta volt egy barátnője, akibe nem volt szerelmes és most is van neki, akibe szintén nem szerelmes. Azt mondja, nem akar érezni most senki iránt semmit. Tudni kell, hogy hiába beszéltük meg már szakítás óta többször is, hogy csak barátok, valahogy soha nem jött össze. És ez nem csak azért mert én még mindig szeretem és még mindig ugyanúgy keresem a társaságát, mint azelőtt. Ő is keres engem, ha együtt vagyunk hozzámbújik, puszilgat, babusgat, becéz. Nem lehet azt mondani, hogy csak a szex miatt van velem -így hogy van neki barátnője- mert azt a barátnőjétől is megkapja és velem nem is igen fekszik le, max 1 héten egyszer.. Ő azt mondta, hogy maradt egy űr utánam, amit csak én tudok betölteni. Az utánam következő barátnőjét velem csalta meg, és a mostani pedig egyetemre jár.. Hétközben mindig együtt alszunk és összebújva alszunk el.. Reggel édes puszikkal és becézéssel ébreszt.. De ha jön a hétvége, a péntek és a szombat, akkor mindig a barátnőjével van, velem max csak vasárnap találkozik ilyenkor. Beszéltünk már róla, hogy most a szeretője vagyok, de ez mégsem egészen olyan. Eddig az voltam, viszont most ő kijelentette, hogy én vagyok a "hétköznapi barátnője". Ez így elég fura és komolytalannak hathat, de ő nem az, csak teljesen össze van zavarodva (ezt mondja a legjobb barátja is, hogy nem tudja, hogy mit tegyen)... A kérdés az: Hogyan érhetném el,hogy újra belémszeressen és dobja a barátnőjét miattam???? (Állítása szerint nem szerelmes, de szeret!) Mert csak nem tud tőlem elszakadni és én sem tőle.. Viszont nem mer velem újra járni a kapcsolatunkkori problémák miatt (rengeteg veszekedés- ami most nincs)..... Mit kéne tennem???????????
2008. szept. 27. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
annyira ocsmány dolog..lehet h nem szereti a mostani bnőjét,de vmiért csak van neki,te meg lefekszel vele,meg vele alszol...gyűlölöm a szeretőket..beszéld meg vele h mit akar,mert te nem akarsz senkinek a szeretője lenni...
2008. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem vagyok a taktikázás híve, de most mégis azt javaslom adj neki ultimátumot. Vagy Te leszel neki a kízárólagos barátnő, vagy felejtsen el. Neked is jobb, ha nem húzzátok a végtelenségig. Hidd el voltam ilyen helyzetben. Ha nem szeret, ne akarjon semmit, ha meg szeret bizonyítsa be. Ha pedig nem téged választ, akkor fájni fog ugyan, de a büszkeséged megmarad, és lesz olyan aki mindent megadna neked, érted. Én idegileg kikészültem egy ilyen kapcsolat miatt, 20 kilót fogytam, nyugtatókon éltem. Nem kívánom senkinek, akkor már jobb szenvedni egy ideig, majd tovább lépni. Amíg ez a kapcsolat van nem fogsz tovább lépni.
2008. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy ebbe a helyzetbe így ne maradj benne tovább.Ülj le vele legközelebb és mondd el neki,hogy ez neked ilyen formában nem jó és egyúttal kérdezd meg,hogy ő mit is akar valójában.Ennek,ha ez így marad csak szenvedés lenne a vége,főleg a te részedről és elpocsékolnál ki tudja mennyi időt erre a szeretősdi dologra,aminek semmi értelme sincs.
2008. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megértem, amit írtok. De én szeretem, ő meg totál bizonytalan... És érzem, hogy szeret, de nem meri bevallani. A barátnője meg egyetemista, így csak hétvégén találkoznak. Mikor rákérdeztem, hogy miért van vele, csak annyit mondott, hogy miért ne? Jó ha van az ember mellett valaki...
2008. szept. 27. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg jó, ha van az ember mellett valaki, de miért nem csak kízárólag Te vagy az a valaki?
2008. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!