Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már többször is smároltam de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször is smároltam de annyira szeretek egy srácot, hogy ha odajutnánk hogy smárolunk lefagyok és olyan vagyok mint egy hal. Ennyire béna vagyok (voltam) vagy csak nála félek?

Figyelt kérdés
Na szówal.16éwes lány vagyok.Fél éve szerelmes vagyok egy srácba.Eddig csomószor smároltam.És amikor előszőr smároltam vele , lefagytam és olyan voltam mint egy hal.Rohadtul beégtem.:S Aztán ciki volt vele smárolni ezért mindig elhúztam magam.Ez csak azért van mert nagyon szeretem és félek, hogy beégek...?:S
2010. ápr. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a szeretett herceg csókol, érthető, hogy lefagysz:)

Nekem elég jó nyelvérzékem van( ne értsd rosszul, csak csók terén), de velem is ez volt, mikor szerelmes voltam:)

2010. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké.köszii.:)
2010. ápr. 12. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
terhes vagy? (csak vélemény)
2010. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj de jó szórakozás azt kérdezgetni, hogy terhes vagy-e....komolyan mondom haláli, hogy milyen gyagya emberek vannak:S
2010. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hűűha.:D Nem nem vagyok terhes.:D
2010. ápr. 12. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
jó, dehát ha egyszer tényleg jó : D most sajnálom, hogy ide nem te írhattad be, vannak még kérdések nyugi ;))
2010. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!