Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivan ha bejön egy fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha bejön egy fiú, de van pasim? Tudom hogy nem egy múló szerelem amit a másik fiú iránt érzek, mert már előtte is szerettem, csak azt hittem túl vagyok rajta. És a pasim meg nagyon megbántott csak kibékültünk, de már kiábrándultam belőle. :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Szerelmes vagy valakibe,a pasidból pedig már kiábrándultál.Szerintem nyilvánvaló,hogy akkor szakítás és a másikkal összejövés.Ennyi.
2010. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remek, nézd ami elmúlt az elmúlt és nem lehet mindig visszahozni, ami nem megy azt nem szabad erőltetni. Zárd le először is a jelenlegi kapcsolatodat, és ha szerelmes vagy a másik fiúba , és ő szeret téged, és ha úgy gondolod, hogy ez nem csak egy fellángolás akkor talán megpróbálhatnád azzal az új fiúval, legalább ismét lesznek majd szép napjaid és lehet hogy vele talán tartósabb lesz és nem fog kihűlni a kapcsolat.

De egy olyan kapcsolatban maradni ami csak az egyik fél felől jó és a másik féltől már nem , vagy lehet hogy már egyikőtök részéröl sem, és csak azért együtt lenni mert nem mertek lépni vagy mert neattán érdekből az hülyeség.

2010. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!