Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul nagy hozzam a pasim?

Figyelt kérdés
Nah szal az ugy van hogy 13 eves csaj vok ees volt egy pasim akivel fel evet eggyut voltunk de 2 honapja szakitottunk.De en meg a volt baratomat szeretem.Most van egy uj baratom aki 18 eves:|. Azzal az a helyzet hogy a volt baratnojet nem is egyszer megcsalta.Anyumnak elmondtam mert en majdnem mindent elmondok neki na es o nem helyesli mert nagy hozzam es fel hogy engem is nehogy atvagjon.De nem tilt el.A fiu allitolag szerelmes belem.Mar akkor mondta hogy szerelmes belem mikor csak baratok voltunk.Nemtudom.Ti mit gondoltok errol?? Koszi szepen elore is a valaszokat es bocsi a helyesirasi hibak miatt
2008. szept. 25. 16:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
6%

Szia!én is hasonlóan 13 vagyok,és valószínű hogy a srác valóban szeret téged.de azt lehet rajta látni a viselkedéséből,meg abból is hogy milyen helyzetben mondta el neked hogy szeret.egyébként nem számít hogy a pasid 8,vagy 13,vagy 18,vagy épp 30ez az én véleményem és tapasztalatból mondom,ugyanis a szerelmem 20as éveit járj és szeret engem.de nem vagyunk együtt mert nagy köztünk távolság.eddig 2 napot töltöttünk együtt-mikor megismertem.első látásra szerelem,és bevallottam neki.-utólag,és még csak csók sem volt de így is szeret.éppen ezért szeretem olyannyira.szóvl a lényeg hogy szerintem bízz meg benne,mert igazat mond.

egy lány

2008. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
43%
Ha szereted akkor szereted és vele maradsz. Csak vigyázz magadra nehogy azt akarja. Ha meg nem is szereted annyira csak azért vagy vele együtt h lássák milyen nagy pasid van akkor meg sztem hagyd ott. De te tudod döntsd el! De szerintem túl fiatal vagy! Puszika
2008. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is a volt barátoddal fél év alatt lefeküdtetek? Mert ha nem, és a mostani barátod tudja, akkor lehet, h csak le akar fektetni. Vagy ha igen, lehet akkor is. És lehet, hogy tényleg idős hozzád, de ha TE IS SZERETNÉD, akkor nem lenne ezzel probléma. De Te nem szereted, ahogy leírtad. Szerintem csak azért ne legyél valakivel, mert kell egy srác, aki szeret téged vagy aki veled van.. Csak akkor legyél valakivel ha tényleg szereted. Lehet jobb lenne Neked még egy kicsit egyedül, átgondolni, hogy mit is akarsz. Ha nagyon szereted a volt barátodat, megbeszélhetnétek mégegyszer, ha szeretnéd Vele folytatni, hogy Te még szereted és jó lenne ha ismét együtt lennétek.

Ez a mostani barátod, hogy megcsalta nem is egyszer a volt barátnőjét, nem valami megbízható.. :S gondold át mit szeretnél, ennyit tudok tanácsolni. Hallgass a szivedre! :) Fiatal vagy, élned kell még, és nem érdemled meg, hogy ilyen fiatalon egy ilyen srác átvágjon!

2008. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nagyon is igaza van anyukádnak te még nagyon kicsi vagy egy 18 éveshez..És tuti ,hogy annyira nyomorék hogy egy kisebbel kezd ki mert te hátha felnézel rá mert ő milyen komoly és nagy...13 évesen szerintem a veled egyidős srácokkal beszélgess foglalkozz...És nem akartam bunkó lenni a te érdeked néztem.
2008. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 13 évesen szerintem az a normális ha csak távolról nézik a pasikat ráérsz még pasizni bőven mit akarsz egy 18 évestől? inkább akkor ha nagyon pasizhatnékod van válassz a veled egykorúak közül mivel az ilyankrúaknak már általába vannak szexszuális igényeik és ha esetleg lefeküdnél vele akkor azér esetleg a pasi fog bajba kerülni mivel 14 év alatti vagy.
2008. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat a volt baratommal nem fekudtem le es ezzel sem fogok!!!A volt baratommal soha nem bekulunk ki mert megcsalt nem is tudom pontosan hany lannyal...:( Ezzel a pasimmal egyut szeretnek lenni de nem akarok en semmi szexet.Szerintem ezt o is tudja es ha probalkozik visszautasitom.Varom valaszaitok
2008. szept. 25. 18:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Jah amugy majd csak aprilisban leszek 13 meg 12 vok:|
2008. szept. 25. 18:22
 8/15 anonim ***** válasza:
hát neharagudj, hogy igy ismeretlenül ezt irom de a 18 éves pasi csak kihasznál. 12 éves kis lány vagy(mert hiába érzed magad nagynak, hidd el még kicsi vagy:S) és tudja, hogy megtudna etetni téged, és akkor oda adod magad neki. Amúgy sem hinném, hogy 18 éves fejjel szivesen mutatkozna egy 12 évessel kézen fogva a ahverjai előtt stb!!! Szerintem nagyon is kihasznál és elég hülye, hogy 18 évesen ennyi esze van!
2008. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bonyolult 13 évesnek lenni, ezeken a tapasztalatokon magadnak kell átesni.
2008. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
NEM FOGOK VELE LEFEKUDNI!!!! ertsetek mar meg
2008. szept. 25. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!