Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok, 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok, 18 éves a pasim egy suliba járunk de valamilyen oknál fogva sosem jön oda beszélgetni hozzám vagy 1 puszira se semmi. Miért viselkedik így a pasim?

Figyelt kérdés
..állítólag azért mert a haverjai "cikiznék" emiatt de sztem ez nemigaz. Hétvégente együtt bulizunk de akkoris csak 1 órát. kb 1 hónapja vagyunk együtt de szinte csak hétvégente találkozunk. Jah és ami fölöttéb kétségbeejt, hogy fogdossa a haverjai seggét, taperolja őket meg "imitálja" a szexet velük (ezt mondjuk sztem csak poénból) és inkább a haverjai társaságát keresi, velük megy el bulizni. Ez most jelzés akar lenni a részéről vagy szimplán meleg?:S
2008. dec. 14. 17:11
 1/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy nemigazán foglalkoztatják a csajok, velem is úgyjött össze h énhívtam el randizni meg ilyenek
2008. dec. 14. 17:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy meleg, ez olyan haveros-ökörködős-hülyülés.

leginkább egy nagy gyerek a pasid, akinek a látszat, vagyis a haveri kör most még fontosabb, mint egy tényleges párkapcsolat. De az jól hangzik a haverok előtt, hogy van csaja...sztem ennyi lehet a "probléma".

2008. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Veled van nem? akkor miért lenne meleg? akinek nincs csaja 100%osan is azért van mert meleg mi? gondolkodj már...akkor nem lenne barátnője ha meleg lenne. és hát jah, nagyon is él az hogy cikizik miatta az emberkéket. senki sem veszi szívesen az ebből adódó szivatásokat. hétvégente együtt vagytok..foglalkozik veled..szeret.. de én a helyedben megemlíteném neki hogy változtasson, és talizzatok többet mert te szükségét érzed
2008. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyetértek, kicsit a ló túlsó oldala amint ahol én vagyok most, én meg szegény haverjaimat hanyagoltam el mostanában egy kicsit...:( majd a körmükre nézek :D de te pedig ne aggódj attól mg szeret a barátod, csak kicsit hülyül a haverjaival, ez minden.
2008. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
onnan gondoltam, hogy pl vannak olyan házasságok ahol kiderül hogy a pasi meleg... de kicsit utánaolvastam és aztírták a "melegek" hogy nekik is volt barátnőjük amíg nem kezdtek el pasizni csak ezért gondoltam, de ok megemlítem majd neki.
2008. dec. 14. 18:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem meleg szerintem sem. Viszont nem értem, h ha egy suliba jártok és sose megy oda hozzád, akkor ez mitől járás?? A hétvégi szextől??
2008. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem szexelünk...igazából csak arról szól a hétvége hogy találkozunk dumálunk meg szájrapuszi amúgy tart 1 kicsit minden lánytól....
2008. dec. 15. 15:07
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint nemtud velük miről beszélni
2008. dec. 15. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!