Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy visszavágtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy visszavágtam? Vagy mi a normális?

Figyelt kérdés

Nos a történetem annyiból áll,hogy nem sokára részt veszek a bálon,amire együtt megyünk,és elterveztem,hogy tök jó lesz,legalább együtt tudunk lenni,mert ez mostanában egyre ritkábban jön össze,különböző okok miatt.Ő is ezen véleményen volt,aztán elmondta,hogy ő fog egy másik lánnyal is táncolni,mert megígérte neki,és a lány TUD táncolni,minden évben szoktak.

Nos tényleg nem tudok "rokizni" profi szinten,de eléggé meglepett a dolog.Lehet én reagálom túl,sőt biztos,csak most elég rosszul érzem magam.Mikor ezt mondta,én visszavágtam neki,hogy "Rendben,de akkor én is táncolok más fiúkkal".Ez már nem nagyon tetszett neki,és aztmondta,inkább nem táncol a lánnyal,de akkor én se fiúkkal.Tudom,hülyeségnek tűnik,de ő is féltékeny típus nagyon,és én is,és most nem tudom mivan.Mi lenne a legjobb?


2008. szept. 25. 00:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*bocs kimaradt,hogy a barátommal.
2008. szept. 25. 00:18
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát nehogy már ilyen hülyeségen összevesszetek, egy bálban különben sem csak egymással táncolhattok, miért kell rögtön féltékenykedni? Nem igazán értem. Ha megígérte a lánynak hogy táncol vele akkor tegye. Nincs ebben semmi rossz.
2008. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó,bocs,hülye kérdés volt...csak mostanában minden olyan szar és zűrös.:-(
2008. szept. 25. 00:49
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem erről az a véleményem hogy ha veled van együtt és téged szeret, akkor ne riszáljon más csajokkal. De ha mégis...akkor természetesen neked is szabad más srácokkal táncolnod. Én sem venném jónéven a páromtól, és nem hagynám szónélkül az tuti. (úgyszint egy nagyon féltékeny lány)
2008. szept. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval értek egyet.

Szerintem jól tetted, hogy elmondtad neki, hogy táncolsz fog másokkal. Ne várja el, hogy amíg ő táncol addig te csak ülni fogsz. Ez most olyan dolog, mint ha azt mondta volna "én elmegyek a haverokkal bulizni, de te nem mehetsz sehová".

Nem reagálod túl a dolgot, ha ő táncolhat más lányokkal, hát táncolj te is más fiúkkal. De ez még nem a féltékenységet jelenti, egy bálon ha felkérnek táncolni kell, egy tánc nem azt jelenti, hogy meg fogod csalni.

2008. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én sem engedném a férjemet h más nökkel táncoljon... még csak az kéne!! fejbe is vágnám mind a 2öt :D :D
2008. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez deto olyan mit decemberbe esküvön voltunka a férjemmel.velem nem igazán tancolt de az ismerös csajjal egyfolytába,nekem ez szarul eset.ott hagytam öket.egy idö után feltunt hogy sehol se vagyok.igy megkerset,az udvaron voltam.nem azt mondom hogy ne táncoljon mással csak mikor én kérdeztem jösz azt mondta nem utána 2perc és mente a csajszival hát bepörögtem.........
2008. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!