Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ezért dobnátok a csajotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezért dobnátok a csajotokat?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy sráccal már 2 éve, ő nagyon utálja az ex-emet, de én nem akarok vele rosszba lenni, és szoktam néha beszélni vele msn-en, TITOKBA! Ha rájönnétek, szakítanátok a csajotokkal?
2010. ápr. 8. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy milyen rendszerességgel. Mert az, hogy havonta beszéltek pár szót, az még talán ok. De hogy titokban... Én se tudnék másra gondolni, minthogy megcsal a csaj. Egyébként én is minden exbarátnőmmel jóban vagyok, sőt segítünk egymásnak aszály idején is, de ha van valakim, vagy épp nekik van valkijük, akkor nem nagyon beszélünk. És ezt felfogja mindkét fél.
2010. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni csak szabad...
2010. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én dobnám a srácot, ha titokban kellene dumálnom akárkivel is, mert ő utálja.
2010. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán beszéltem az exeimmel, a barátnőm is az övével. Nem azért húztunk le több évet együtt, mert nem tartottuk értékesnek a másikat. Az, hogy nem vagyunk szerelmesek, nem jelenti azt, hogy az értékek megváltoztak volna, még mindig értékes embereknek tartom őket.
2010. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé bizalomhiányos kapcsolatnak tűnik - ha nincs meg a bizalom már nem úgy éreznék iránta - elgondolkodnék a jövőn.

22F

2010. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Azzal beszélek, akivel akarok, nehogy már más mondja meg.
2010. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt valaki képes szakítani a párjával,annak úgy gondolom,maximum plüssállat való,és nem egy érző társ.Ilyen alapon nyomkodjuk ki egymás szemét is,nehogy véletlenül ránézhessünk az utcán valakire!Nevetséges...
2010. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha magamtól jövök rá és mikor rákérdezek letagadja, akkor igen. Aki titkolózik, annak többnyire nem tiszta a lelkiismerete. A beszélgetésben különben nincs semmi, az nem zavarna, a titkolózás és a hazugság annál inkább!
2010. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem gáz, hogy titokban csinálod, de persze az is az, hogy titkolnod kell . Ez bizalom kérdése. Ha neked fontos, hogy beszélj az exeddel, neki el kellene fogadnia. Csak szimplán féltékeny, vagy van is oka rá? Azért érdemes mérlegelni melyikőjük a fontosabb...
2010. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2010. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!