Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a pasimmal? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a pasimmal? Ti dobnátok a pasitokat ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Állandóan csak a baj van vele, most is üzemanyag helyett olajat tankolt a kocsiba, hogy tudnám kiszedni belőle?Múltkor rosszul tolatott be a garázsba és a kocsi hátsó részét szét trancsírozta. Annyi esze sincs mint egy csirkének, de be nem ál a szája egész nap.
2011. febr. 13. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Amikor összejöttél vele nem vetted észre,hogy ilyen?

Amúgy te sem vagy tökéletes.Helyesen írni például nem tudsz.

2011. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
A helyesírási hibákkal még nem okozott senki anyagi kárt.Vannak emberek,akik bármihez hozzá nyúlnak,sz@rrá változik az a valami.Ez igazi pancser.Méghozzá szájhős.Még ha szerelmes is az ember egy idő után idegesítő tud lenni.Ismerős érzés.Az ilyen meg sem tud javítani semmit a ház körül,csak hátráltatja a másikat.Küszöbre vele!
2011. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De már akkor is fura volt. Bejött az ajtón és leszakadt a kilincs!
2011. febr. 13. 21:13
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Vááááá!!!Azonnal küszöbre vele!Ú de gáz :D
2011. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ezeket Én apró figyelmeztető jeleknek is veszem,nem csak annyi,hogy pancser. :D
2011. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ja értem.Tehát most már lúzer.Eddig jó volt.Most már nem jó.Igaz is,le vele!Vagy ahogy te mondod "dobd ki",mint egy szemetet.

Ha valaki lúzer,akkor nem kell kezdeni vele.Vagy csak most "lúzeredett be",eddig nem volt feltűnő?

2011. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

A 2 lázadó férfi,méghozzá a lúzer fajtából.Azért fáj nekik.

Ki vele! Ki vele! Ki vele! :D :D :D

2011. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha valamihez hozzányúl minden elromlik. Múlt héten is vettem egy kenyérsütő gépet, mondtam is neki hogy ne nyúljon már hozzá. Erre csak sütött vele kenyeret és éreztem hogy füstöt a konyha hát a kenyérpirító füstölt nem tudom mit tett vele, de meg sem csinálják mert úgy elrontotta. A kocsit meg holnap elviszem a szervízbe hogy szedjék ki belölle az olajat. Ezek után még neki ál feljebb és üvöltözik rám hogy ő nem szerencsétlen.
2011. febr. 13. 21:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Csak a benzin vs. dizel témára válaszolnék! EGy métert se MENNYÉL vele. Vannak cégek akkik kimenek leszeretsztik a tankot kipucolják olyan 20-30 e ft kb. az egész, de ne indiisd be!

2011. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Just A. Guy ***** válasza:
100%

elég balf*sz egy pasi lehet, főleg ha ordibál is:S

hát sokáig nem fog így működni a dolog sztem...

2011. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!