Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a pasimmal? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a pasimmal? Ti dobnátok a pasitokat ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Állandóan csak a baj van vele, most is üzemanyag helyett olajat tankolt a kocsiba, hogy tudnám kiszedni belőle?Múltkor rosszul tolatott be a garázsba és a kocsi hátsó részét szét trancsírozta. Annyi esze sincs mint egy csirkének, de be nem ál a szája egész nap.
2011. febr. 13. 20:59
1 2
 11/19 Just A. Guy ***** válasza:
100%
én konkrétan megjavítani szoktam mindent, ezzel foglalkozom :D
2011. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerencsés a barátnőd.És még csak nem is akadtál ki,hogy itt le lett pancserezve egy férfi társad. :D
2011. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Just A. Guy ***** válasza:
hát nah, mindenki védje meg magát :D
2011. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Hát azért csak valamiben biztos jó! Remekül táncol, vagy énekel, szellemes mondásai vannak, irodalmi vagy nyelvzseni ? Mert a normális férfiak az ügyetlenségüket valamilyen módom kompenzálni szokták. Én is fiatal koromban mindent elrontottam: a nővérem biciklije mellett csak elmentem, és már defektet kapott. Miután megnősültem, nehéz életem volt a családi házban mert semmit sem tudtam megjavítani. De megengedhettem magamnak, hogy szakembert hívjak. Nyelvekkel nagyon jól kerestem.De a feleségem azt szerette volna , ha én javítok meg mindent.De tudtam, hogy ha én nekiállok, az nem lesz olyan, mintha profi csinálná.

Én még esélyt adnák neki, hogy tanuljon a hibáiból.Viselje a következményeket! Ne hozd helyre azt, amit ő elrontott! Meglátod, lassan meg fog változni.

2011. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Just A. Guy ***** válasza:

szóval a nőknek bejön ha valaki meg tud csinálni akármit? Zsííííííííííír :D :D :D :D

ezentúl sikerem lesz :D

de táncolni és se tudok, csak van valami az előttemlévő írásában :)

2011. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De legalább ne ordítana.Itt ez a legnagyobb gáz.Tudja magáról,hogy béna és úgy akarja elterelni a figyelmet eme tényről,hogy ordít.Ezt ismerem.Ez egy külön fajta.
2011. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
és a kapcsolatotok szempontjából mekkora a relevanciája annak, hogy kétbalkezes, de most őszintén. belőled is gyönyörű házisárkány lesz, bébi.
2011. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha az a baj, hogy paraszt, akkor írd azt. de ezek a nemi sztereotípiák, hogy egy férfinak ügyesnek kell lennie a ház körül, a nőnek meg a konyhában. ehhhhhhhhh, remélem nem házasodtok meg előbb nálam, nem volna igazságos.
2011. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
amit tanácsolok én: nyugalom higgadtság türelem, merthogy lehet a pasi azt érzi, hogy állandóan ideges vagy türelmetlen és nem higgadt s ezért nem tud semmit sem jól megcsinálni és ezért nem tud arra koncentrálni amire szeretne. én olyan pali vagyok aki alapból higgadt türelmes nyugodt a másikkal szembe, de ha azt érzem, hogy a másik nem nyugodt nem türelmes vagy nem higgadt akkor én sem tudok nyugodt lenn sőt nyugtalanná válok sajnos. hidd el többet használsz ha nyugodt higgadt és türelmes vagy.
2017. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!