Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti dobnátok egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti dobnátok egy fiút azért mert olyan érzelmi kitörései lennének?

Figyelt kérdés
mikor meglát találkoztok nem tud elengedni az ölelésből, sír sokat , ha kettesbe vagytok akkor is sokat sír és mindig sorolja h szeretlek ..
2011. márc. 4. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Láttad már a bájkeverőt? :))

Amikor Eliott érzékeny férfivá változik., a barátnője otthagyja a tahó munkatársai kedvéért. Nagyon igaz! :)

2011. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem láttam még.
2011. márc. 4. 00:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=u5WUUZbT2Sk

Tessék, itt is van! Annyit röhögökm ezen a filmen. Ez a jelenet pedig nagyon igaz!

2011. márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=2qWpKFySLhY

Üdv megint! Megvan magyarul is!:)

Figyelj és tanulj!

2011. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szörnyű élmény lehet....
2011. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tsz-tag ***** válasza:
na neszopózz...mi a retekért lehet bőgni egyfolytába?:D én is az érzelmesebb tipus közé tartozok csak épp könny nélkül...kajak sírvafakadsz ha találkozol a barátnőddel?xD
2011. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
E eee zz naaggy oo nnn megéérinteeeeeeeeet váááááááááááá sírnom kell :'(
2011. márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Az ölelés aranyos, jó dolog, de az állandó sírás idegesítene (ha persze csak nincs rá nagyon nyomós oka, pl. meghalt valakije)

"Szeretlek" néha jó hallani, de állandóan sorolgatni hülyeség.

2011. márc. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sztem a barátod sajnos érzelmileg nagyon instabil, és te vagy az egyetlen támaszpont az életében, sztem szakszerű segítségre lenne szűksége igazából.....
2011. márc. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont. Ez nem teljesen normális dolog, persze életkortól is függ. Beszélgess vele erről, próbáljátok megoldani, akár szakember vagy valami.

Furcsa nekem, hogy rögtön az jut eszedbe, hogy kidobod. Szerintem próbáljátok megoldani a problémáit. Akkor dobd, ha nem kötnek már hozzá gyengéd érzelmek; ha bánt vagy ha rájössz, hogy nem vagytok egymáshoz valók. De egy ilyen probléma miatt, ami talán meg is oldható?

2011. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!