Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen a számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen a számotokra tökéletes férfi?

Figyelt kérdés
Nem csak kinézet, viselkedés, jellemzők.
2010. ápr. 8. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

_Roby P.

:DD

2010. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nahjó én válaszolok. :)


Hát fogjon meg a külsejével, majd tartson meg a belsejével. Ez egyénfüggő de az én ideálom: legyen magasabb nálam legalább fél fejjel, legyen a haja sötétebb, ne legyen elhízva, de ne legyen nyüzüge sem. Legyen humoros, ne legyen nyálas de azért ne legyen egy paraszt. Legyen férfi, ne pedig egy kisfiú akinek csak a siránkozását hallom. Persze szívesen meghallgatom a problémáit, ha azok valódiak de ne szenvedjen és hisztizzen minden fölösleges dolgon. És IGENIS néha jól esik, ha kinyitja előttem az ajtót, vagy kihúzza a széket, leveszi a kabátomat. Sosem vártam el, és zavarba is hoz ha a srác megakar hívni vmire, de az szerintem elég szánalmas ha beragadunk ketten az ajtóba. :) És egy párkapcsolatban csak is annyit várok tőle, amennyit én nyújtok neki. Se többet, se kevesebbet. Nagyjából ennyi..

18/L

2010. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12:43 - ezzel szemben a férfiideál: csinos, okos, laza, szeret dugni. :D Mennyivel szimplábbak vagyunk, mi? :D
2010. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy mi, na nőideált akartam írni :D
2010. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó én is leírhattam volna így, csak részletesebbet akartam na. :D:D
2010. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És mondjuk, egy olyan férfi, aki nem retten vissza attól, ha ki kell meszelni a házat? Mert ez is egy szempont, legalábbis nálam.
2010. ápr. 8. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi férfiak nem cifrázzuk túl a dolgot, kb az amit 12:45 írt. Csinos, okos, laza, szeret dugni :D

Ennél több nem kell :D

2010. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nyilván az se egy hátrány, ha egy ezermesterről van szó :) 12:43voltam
2010. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!