Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ha tényleg sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ha tényleg sokat találkozunk megunjuk egymást vagy a szerelem kitart?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok meg egymást, hogyha mindig új színt visztek a kapcsolatba :) Mindennap történik valami veletek, ami szintén új, még jobban megismeritek egymást, ilyenkor derülhetnek ki meglepetések ám! Próbálj apró újításokat beszervezni, ezt a külső tulajdonságokban lehet jól megvalósítani.

Egyébként a szerelemnek előbb-utóbb úgyis át kell alakulnia szeretetté, de a szerelmet is sokáig fent lehet tartani:) Újítani, változtatni, odafigyelni és kimutatni az érzelmeket!

famerilla.

2008. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk 2év mindennapos találkozgatás után kijött rajtunk h sok! egymásra akaszkodtunk teljesen..főképp a barátomon látszott h sok neki,vagy 3szor szakítottunk...azóta van heti 1-2nap amikor nem találkozunk,plusz amikor tanulni kell..és sokkal jobb!
2008. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez bizony tény, hogy a kisebb kimaradások, 1-2 napok, akár hetek elteltével jobban érezni a másik hiányát, mintha csak esténként tölti valaki egyedül az idejét, másnap meg már megint találkoznak. De ez a pár nap szünet beletartozhat a nagyobb téradásba is, amit mondjuk mind a ketten a barátaitokkal töltötök. Illetve családi programok. Főleg ha rokonok jönnek és agyon nyúznak, na, akkor tudom értékelni a barátom társaságát, mégha csúnyán civakodtunk is előtte :))

famerilla.

2008. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem mindneképp ajánlott néha nemtalálkozni. az elején még jónak tűnik h jaj dejó h holnapis taliztok, meg azutánis, meg mindig. de előbb utóbb kijön rajtatok.

azmeg hogyha új színt viszel a kapcsolatodba....akármennyire is szereti egymást 2 ember, nemmindig lehet új színt vinni bele, mert van h igencsak korlátozottak a lehetőségeid.

és sokkal jobban fogjátok várni a találkozót, hogyha mondjuk 1 v 2 nap kimaradt. ismerem ezt, nálamis ilyen h nagyonsokáig mindennap taliztunk, de aztán bevezettük a heti 2-3 nemtalálkozást, és sokkal jobban várjuk, és készülődünk a találkozóra. és így sokkal többmindenről tudtok majd beszélgetni, ha kimarad pár nap, és nemazlesz h 3 mondatban eltudjátok mondnai h mi történt veletek aznap, főleg hogyha majdnem mindennap ugyanaz történik.

a szerelem ezmiatt ugyan nemfog megszűnni, mert mindennap taliztok, de a laposodást nagyban elősegíti.

2008. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 10 éve élek együtt a párommal (picit több). Mondjuk nálunk kimondatlan szabály volt, hogy bár mindig olyan sokat találkoztunk, ahogy csak tudtunk, de én sose mentem be a baráti körébe, ő se az enyémbe, meghagytuk egymásnak a személyes köreit, és ez nagyon jól bejött.

A közös programok, közös dolgok egy idő után összefűznek, nem gyengítik, hanem erősítik a szerelmet, a meglepetések, a kis extrém dolgok, stb.


Ha valamelyikötők nem igazán szerelmes, akkor természetesen előbb utóbb beleunhat a dologba, de akkor inkabb hamarabb derüljön ki, nem?

2008. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!