Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 év után normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 év után normális, hogy ritkábban hívjuk egymást, és ritkábban találkozunk? Vagy ez a szerelem elmúlásának a jele?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt (én 18, ő 21), és én nagyon szeretem őt (szerelemből), viszont kezdem úgy érezni, hogy ő már kevésbé... De lehet hogy csak bebeszélem magamnak. Nem tudom eldönteni, hogy normális-e ez vagy sem.. Igazából rengeteg minden van még itt, de azokat nem fejteném ki.. A fő kérdésem arra irányul, hogy normális-e hogy már nem olyan buzgó mint az első pár hónapban volt (állandóan hívogatott, jaj de szeretlek szívem, stb), most viszont kevesebbszer hív, de azért szokta mondani hogy szeret, de sokkal ritkábban. Nálunk megszokott volt hogy állandóan mondogattuk egymásnak (tudom hogy vannak akik szinte soha nem mondják, azért írom le), de mostanában olyan ritkán.. A tetteiből pedig néha érzem hogy szeret, néha viszont nem.. Nem valami bulizós fajta, éés eddig tényleg én voltam neki az első, és ha volt egy kis szabadideje (dolgozik), akkor rögtön velem volt.. Most meg ha van egy kis szabad ideje akkor van amikor velem van, van amikor elmegy a haverjaival.. Ami normális tudom, de mégis olyan rossz.. Tudom, hogy önző vagyok, de úgy szeretném ha sokkal többet lennék megint én az első helyen, hiszen nekem is ő van az 1.-n. Egész januárban itthon van (mert suliba jár, de amikor nincs suli akkor dolgozik, a munkaideje mindig változó), de alig találkoztunk, mert fáradt volt meg stb.. Én elhiszem, de néha már nem tudom hogy ezek nem csak kifogások-e.

Elég feszült az utóbbi időben, sok minden rossz összejött neki, sok felelősség van rajta (egyetem, munka - ami elég kemény, saját autó a saját pénzéből ami mellesleg sokszor elromlik, a munka mellett otthon is van dolga, anyukájára is kell "vigyáznia" - ezt nem fejteném ki jobban, stb).. Ezért velem is néha ingerültebb mint kellene, de én már nem tudom eldönteni, hogy ez tényleg ez a sok feszültség miatt van, vagy azért mert megunt és már nem szeret annyira.. Szegénynek van jobb dolga is, mint az én problémáimmal foglalkozni, de én mégsem tudom eldönteni hogy mi a valódi ok, hogy ritkábban hív, ritkábban találkozunk, és néha nem úgy szól hozzám ahogy kéne.. Ha bunkó volt velem, akkor utána megbeszéljük és azt mondja hogy ez a sok dolog miatt nagyon feszült, és tudja hogy sokszor rajtam csattan, de nem direkt akarja így.. Amikor bunkó akkor mégis azt érzem nem szeret már.. Megunt, vagy tényleg a sok feszkó?

Uhh ez elég kacifántos lett, érzem, de remélem ki lehet belőle hámozni a lényeget :)

18L


2011. jan. 20. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha bunkó volt velem, akkor utána megbeszéljük és azt mondja hogy ez a sok dolog miatt nagyon feszült, és tudja hogy sokszor rajtam csattan, de nem direkt akarja így.."


Nem lehet, hogy most télleg összejött neki minden és azért van igy kiakadva?? Nem forog minden körülötted úgy, hogy ne aggódj, ha ennyi baja van úgyse lenne ideje más után rohangálni, tehát nincs okod az aggodalomra...

2011. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet hogy felfújom a dolgot, de olyankor mindig kétségbe vagyok esve, és tök nehéz elhinni hogy szeret még.. De olyankor arra gondolok, ha nem szeretne akkor miért lenne velem?

Köszi a választ, meg hogy elolvastad a hosszú szövegelésemet :) Remélem úgy van ahogy mondod, hogy tényleg összejött neki minden. Én segíteni akarok neki, úgy hogy vele lennék és megnyugtatnám de úgy látszik nem nagyon akarja :(

2011. jan. 20. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:

naja, párom is szeretne egyedül lenni (zongorázni, x boxozni) otthon lenni kutyájával, haverjaival lenni, velem lenni kettesben, vagy velem és barátokkal közösen, családdal stb

négy műszak mellett nagyon nehéz

nem érne rá más nővel foglalkozni, ha mással lenne stikában akkor meg a másikat is elhanyagolná, az neki is fura lenne, ha meg tud rólad a másik, ha lenne, akkor az a nő nem szeretné a pasidat, meg ha szeretne mást, akkor nem avatná be h te vagy neki, lehet őszinteség jó dolog, de ha szeretünk valakit, akkor kíméljük

akit szeretünk nem hagyunk el és nem is csalunk meg szex miatt

2011. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!