Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen mesze lakit a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mesze lakit a barátnőtök vagy a pasitok és hogy megy ha táv kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én párom 750km-re lakik.

Igaz még csak 3 hónapja tart a dolog,de nehéz,hogy nem lehetünk rendesen együtt. Nagyon szeretjük egymást,de nem tudom,hogy hosszútávon müködni fog e.

2010. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 capslock ***** válasza:
Az én párom 100 km-re lakik tőlem. 2 hónapja vagyunk együtt. Autóval és busszal oldjuk meg a dolgot. Neki már van saját háza. Ebben a hónapban pedig költözök hozzá :)
2010. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Több, mint 100 km, igazából 2 megyehatár. Nyáron lesz másfél éve, h együtt vagyunk. Vannak/voltak nehéz időszakok, de azokat is átvészeltük. Napi kapcsolatban vagyunk telefonon, msnen, ímélen keresztül, és minden hétvégén találkozunk, ha módunkban áll. :) Így megy. :)
2010. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az én barátőm 170km-re lakik, viszont egy városban tanulunk, ugyhogy a kapcsolat szempontjából a nyár ami kicsit rosszabb és nehezebb. viszont kocsival nincs távolság:):)
2010. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Előző vagyok. *barátnőm
2010. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem... ha "barátnő", akkor miért "pasi"? És ha "pasi", akkor miért barátnő?

Szóhasználat...

Számomra a barátnő mellé a barát társul

a kedves mellé a kedves

a pasi mellé pedig a csaj... Érted?

Ha vkinek pasija van, akkor az a pasinak a csaja. Ha vkinek barátnője van, akkor az a barátnak a barátnője...


Csak ennyi. :) Érdekel, miért így fogalmaztál.

2010. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
am nem tudom hogy mér így írttam csak simán így jött ki
2010. ápr. 18. 16:41
 8/11 anonim válasza:
az én barátom 80 km-re lakik tőlem vonattal aztán busszal juttunk el egymáshoz. igy is kb 1,5 óra alatt egymásnál vagyunk szóval ez nem igazán van messze... persze minden hol akad baj,még ott is akik nem távkapcsban élnek. de van ebbe jó is legalább az ember nincs mindig a másikkal és nem unják meg egymást. Mi is napi szinten beszélünk telón msn stb ... szóval ki lehet birni de minden akart kérdése
2010. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
közöttünk csak 25 kmvan de így ritkán találkozunk mert nem egy városba járunk suliba :S
2010. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer folytattam távkapcsolatot. 2 hónapig tartott. A srác csak 5ö km-re lakott tőlem, de gáz volt. Nekem nem jön be a dolog. Nem működött. Viszont ha non non szereti 2 (vagy több)-LOL ember egymást, akkor minden okés.
2010. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!