Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van/volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van/volt már olyan veletek, hogy az egyik barátnőtök (nem kapcsolat, és nem is akarsz tőle semmit, nem vagy belé szerelmes) szexuális vágyat keltett bennetek?

Figyelt kérdés
És ha igen, hagynátok neki, hogy kibontakozzon?
2011. ápr. 4. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
lány vagyok. de nekem volt ilyen fiúval :) kölcsönös volt, hagytuk kibontakozni, és háááát, nem lett jó vége. egy nagyon jó barátomt veszítettem el. de mondjuk nálunk nem ez volt a legfőbb ok. egy erős barátság kibírja, ha nem változnak meg a felek. egy gyengébb nem biztos.
2011. ápr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt. A bátyám nője. De lebeszéltem magam. Amúgy sem lett volna esélyem.
2011. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van.. vagyis volt .


szóval még mindig van végül is, hát kb 1 éve ismerem a csajt, és tök jól elvagyunk, elmondtam kb mindent magamról meg ő is , minden hülyeséget megbeszélünk meg ilyenek.


eleinte nem is gondoltam rá , hogy legyen valami mert tök jó volt úgy ahogy volt.


aztán gondoltam rá, hogy mi lenne ha mondjuk áthívnám csak úgy megnézni egy filmet baráti alapon... mert ahogy beszélgettünk az jött le, hogy szerintem simán benne lenne.

sokszor eszembe jutott , hogy tök jó lenne , ha lenne valami ,és mondom sztem ő is benne lett volna, csak túl sokáig vártam .


aztán még sem hívtam át, de azóta is bánom, mert jövőhéten látom utóljára kb sztem , és most meg már van barátja úgyhogy tök mind1.


de azért megkérdezem tőle, jövőhéten , hogy szerinte lehetett volna valami komolyabb kettőnk között?


vagy ne kérdezzem meg? hagyjuk így tök jól elvoltunk aztán most felesleges megkérdezni már.

2011. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

LOL!

Gyakorlatilag minden nő, 16-50 évesig, aki jól néz ki, és ad magára, az szexuális vágyat kelt bennem... és nem vagyok egy különleges ember.

Ha egy nő szexisen néz ki, ezt váltja ki egy férfiból.

Jó reggelt :)

2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
volt, sokszor. jó kérdés?! eddig még nem történt meg.
2011. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos van ilyen..:(
2011. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!