Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy tényleg tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Egy suliba járunk. Amikor elmegyünk egymás mellett szokott nézni meg osztálytársaim is mondják hogy néz.

Nem tudom hogy lehetséges-e úgy szerelmesnek lenni hogy még sose beszéltünk (mármint nekem), mivel szinte mindig rá gondolok.

Már felvettem msn-re még régebben de úgy látszik nem használja mert sosincs fenn.


2010. ápr. 6. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit ,,antiszociális"? Ha tetszik menny odahozzá és kezdj el vele beszélgetni, elöször persze csak ismerkedj vele, aztán 1-2 nap mulva már menny oda hozzá puszi, kérdezd mit csinált tegnap. Majd ha már ugy érzed h elég sokat beszélgettetek ahoz hogy megismerd hivd el randira.
2010. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges így szerelmesnek lenni- ez a plátói szerelem.

Én is ugyanebben a helyzetben voltam két éve, de csak azt tudom neked mondani, hogy vagy lépj egyet előre és hajts rá úgy, mint az előző mondta, vagy pedig felejtsd el, és soha ne foglalkozz vele.

Tudom, szép álmodozni róla, és milyen szép percek a szemezések... de a végén nagyon fájdalmas az ilyen szerelem, ha nem történik semmi. Én fél évig depressziós voltam emiatt. Mára már hálIstennek meggyógyultam, de nagyon bánom, hogy saját magamnak okoztam ekkora hülyeséggel fájdalmat.

Tehát vagy előre, vagy ne gondolj rá! Sok sikert :)

2010. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szinte ugyanebben a helyzetben vagyok, de én eldöntöttem hogy odamegyek hozzá :D
2010. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen? És te hogy mentél oda hozzá? Mit mondtál neki?
2010. ápr. 7. 18:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen? És amikor odamentél mit mondtál neki?
2010. ápr. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!