Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemár. Most mit csináljak? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemár. Most mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
A pasim megcsalt az egyik barátnőmmel. Annyira lazán veszi hogy hihetetlen. Bejelenti hogy "Figyu már. Van a Réka.szombaton a buliba megkívántuk egymást és hát. lefeküdtünk. De ugye nem haragszol".Erre én tök kiakadtam. Az is fájt hogy ezt csinálta, de az még jobban hogy ilyen lazán veszi. azt mondta hogy "mindegy majd lenyugszol" és elment.szeretem de nem tudnék így hozzáérni. nem akarom elengedni de hihetetlenül fáj hogy ilyen lekezelő velem =( tuti együtt akarok vele maradni de nem tud megváltozni.Próbáltam vele beszélni de azt mondta fogadjam el őt. De nem tudom mit csináljak. Kapcsolatunk elején nem volt ilyen. SZERETEM.Fájna ha szakítanék vele. Nagyon fájna.
2010. ápr. 6. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szegènykèm... Tudom, hogy nem fogsz most szakítani vele, de hidd el, nagy butasàgot csinàlsz, mert Ő màr soha nem lesz olyan, mint az elejèn. :(

Màr nem vesz Tèged komolyan, ha tènyleg fèlne, hogy elveszít tèged, akkor nem lèpett volna fèlre. Aztàn az, ahogyan ezt elmondta... Ez a sràc szarik rà, hogy fàjdalmat okozott Neked. Meg fogja tenni újra. Megvàrod mellette, vagy tovàbblèpsz most? Ennèl Te sokkal többet èrdemelsz, legyèl büszke ès küldd el a kis kùrógèpet a ....ba!

2010. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha hozzá sem tudnál érni akkor miért járnál vele tovább?:O nekem ez homály! Ha nem bírok vaéakit megérinteni akkor nem is járok vele! Amúgy meg dobd ki a fäszba! Szerintem nem ezt érdemled
2010. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.lehet hogy megpróbálom ezt az én is lefeküdtem mással. holnap beszámolok.de most megyek is és elújságolom neki =)


Sziasztok.

2010. ápr. 6. 18:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt,habár ők nem feküdtek le állítólag,csak smároltak. De még bocsánatot sem kért,csak rángatta a vállát,hogy ja hát megtörtént.. Én pofonvágtam és azóta nem láttam. Egy csöppet sem sajnálom. A gerincteleságnek is vannak határai.
2010. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, milyen gátlástalan disznó emberek vannak manapság:S Szerintem jól döntöttél! Ez a fószer nem érdemli meg, hogy szeresd! Tojd le magas ívből, mert később tutira meglépné, és ugyanilyen nyeglén bejelentené (vagy nem). Úúúúú de kavarog a gyomrom az ilyen férgektől!:S :)
2010. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!