Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemár. Most mit csináljak? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemár. Most mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
A pasim megcsalt az egyik barátnőmmel. Annyira lazán veszi hogy hihetetlen. Bejelenti hogy "Figyu már. Van a Réka.szombaton a buliba megkívántuk egymást és hát. lefeküdtünk. De ugye nem haragszol".Erre én tök kiakadtam. Az is fájt hogy ezt csinálta, de az még jobban hogy ilyen lazán veszi. azt mondta hogy "mindegy majd lenyugszol" és elment.szeretem de nem tudnék így hozzáérni. nem akarom elengedni de hihetetlenül fáj hogy ilyen lekezelő velem =( tuti együtt akarok vele maradni de nem tud megváltozni.Próbáltam vele beszélni de azt mondta fogadjam el őt. De nem tudom mit csináljak. Kapcsolatunk elején nem volt ilyen. SZERETEM.Fájna ha szakítanék vele. Nagyon fájna.
2010. ápr. 6. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor döntsd el, hogy a fájdalmat választod, vagy a megaláztatást sorozatosan. Rajtad áll.
2010. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
van hogy mérlegelni kell és van mikor a fájdalmasabb az okos döntés. mi lesz ha máskor is eljátssza ezt Veled?? abba belefogsz roppanni nem csak szarul fog esni. gondolkodj el rajta
2010. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A pasid nevetséges. Ez nagyon éretlen viselkedés. Szerintem dobd ki. Amúgy hány évesek vagytok?
2010. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Három lehetséges válaszom van erre a problémádra!


1.) Dobd ki!

2.) Dobd ki!

3.) Dobd ki!


Valamelyiket fogadd meg. Egy ilyen pasi kell neked? Egy ilyen, akit nem is érdekelsz igazán? Fogadd el, hogy lefeküdt vele, fogadd el, hogy majd mással is lefog. Ha megadod a címét, elfogadtatok vele egy ajándék fogászati kezelést, mert az ilyen férgek miatt hiszik azt rólunk (a normálisabb pasikról), hogy mind ilyenek vagyunk.

2010. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 19.
2010. ápr. 6. 18:28
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a mostani énjét szeretem, hanem az ami a kapcsolatunk elején volt. És azt a srácot akarom. DE nem tudom hogyan.
2010. ápr. 6. 18:30
 7/15 anonim ***** válasza:

szia

ne legyél dilis, kérlek téged dobd ki, biztos hogy nagyon fog fájni és szenvedni fogsz mert szereted ezért nem veszed észre mekkora patkány

de ha kidobod rájössz hogy nála ezerszer értelmesebb srácok vannak akik nem aláznak meg így

énis jártam igy fájt, de megérte mert 1000000000000x jobb pasim van

eszedre hallgass most!!!!!

2010. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
húúha :S szerintem te is tudod mi a helyes.. ez egy tapló:\ nem érdemli meg hogy ennyire szeresd.:( sajnos én is mindig ilyen éretlen, hűtlen fiúkat találok.. ha vele maradsz, hosszútávon szenvedni fogsz, nem fogsz megbízni benne..és enélkül nem megy. ha elhagyod, lehet rájössz, hogy jól tetted, és sikerül hamar felejteni.:) az sem kizárt, hogy rádtalál valaki, aki megbecsül:) ergo,mindenféleképp hagyd el=/ jobblesz.
2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nem a mostani énjét szeretem, hanem az ami a kapcsolatunk elején volt. És azt a srácot akarom. DE nem tudom hogyan.


A "volt"-on van a lényeg. Ha nincs időgéped, nem kapod vissza. Lépj tovább!

2010. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz vele szakítani, és megcsalni se tudod, akkor mondd azt neki hogy te is lefeküdtél ezzel, meg azzal, és nézd meg hogy hogy reagál. Ha az se érdekli, hogy te mással fekszel le, akkor semmit nem érez irántad. Olyan pasival meg nem érdemes együtt lenni.

Amúgy elég nagy tahónak tűnik.

2010. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!